pzhgplubiaz
  Listy konk. 2018
 
           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 ZGORZELEC                                
            Krótkie [ 5]                                                        
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    78    5    35    58.86     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    51    5    10    55.31     
              3 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    61    5    20    53.41     
              4 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    21    5     9    48.10     
              5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    58    5    16    46.15     
              6 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    51    5    14    45.23     
              7 MAZUR           STANISŁAW       3    91    5    11    41.13     
              8 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    50    5     6    29.16     
              9 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    84    5     7    27.50     
             10 GUZIK           TADEUSZ         3    12    2     2    13.02     
             11 DOMAGALSKI      JAN             3    18    2     2    12.56     
             12 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    21    1     1     5.94     
             13 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    67    0     0     0.00      


           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ZGORZELEC z dnia 29.04.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:08:36.0 N 15:01:21.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  111.607 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   663                           
      5.Ilość konkursów.......................:  133                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1522.10                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1328.79                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,00,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,02,48                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 2 min. 27 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EKrótkie [ 5]F                                                         
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   13   |  663   |  133  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  663   |  133  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu ZGORZELEC, w dniu 29.04.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:00:21     1522.10   1.51  51- 10-  5  114.690  12.000
     2 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:56:02     1515.49   3.02  78- 35-  5  107.650  11.920
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:56:25     1507.35   4.52   2  <   4>  107.650  11.850
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:56:26     1507.00   6.03   3  <   5>  107.650  11.770
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:56:28     1506.30   7.54   4  <   6>  107.650  11.700
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:56:29     1505.95   9.05   5  <   8>  107.650  11.620
     7 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:01:10     1505.78  10.56   2  <  11>  114.690  11.550
     8 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:56:32     1504.89  12.07   6  <   9>  107.650   0.000
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:56:34     1504.19  13.57   7  <  14>  107.650   0.000
    10 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:53:47     1502.98  15.08  61- 20-  5  103.380  11.320
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:01:22     1501.83  16.59   3  <  12>  114.690  11.240
    12 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:02:04     1488.19  18.10   4  <  36>  114.690  11.170
    13 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:54:41     1483.57  19.61   2  <  15>  103.380  11.090
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:57:39     1481.76  21.12   8  <  16>  107.650   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:54:47     1481.44  22.62   3  <  26>  103.380  10.940
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:57:42     1480.74  24.13   9  <  19>  107.650   0.000
    17 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:55:11     1468.16  25.64  91- 11-  5  103.040  10.790
    18 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:04:58     1466.24  27.15  21-  9-  5  117.250  10.710
    19 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:58:40     1461.31  28.66  10  <  20>  107.650   0.000
    20 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        G    8:58:45     1459.66  30.17  11  <  21>  107.650   0.000
    21 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:58:46     1459.33  31.67  12  <  22>  107.650   0.000
    22 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:58:48     1458.67  33.18  13  <  23>  107.650   0.000
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:58:52     1457.36  34.69  14  <  25>  107.650   0.000
    24 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:05:32     1455.92  36.20   2  <  30>  117.250  10.260
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:58:57     1455.71  37.71  15  <  48>  107.650   0.000
    26 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    8:56:07     1453.67  39.22   4  <  28>  103.380  10.110
    27 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G    9:00:46     1448.26  40.72  51- 14-  5  109.730  10.030
    28 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G    8:56:38     1443.18  42.23   5  <  37>  103.380   9.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:01:07     1441.60  43.74   2  <  32>  109.730   9.880
    30 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G    9:06:23     1440.71  45.25   3  <  34>  117.250   9.800
    31 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:00:17     1440.03  46.76  58- 16-  5  108.410   9.730
    32 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        G    9:01:15     1439.08  48.27   3  <  55>  109.730   9.650
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:00:22     1438.43  49.77   2  <  40>  108.410   9.580
    34 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:06:33     1437.77  51.28   4  <  56>  117.250   9.500
    35 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G    8:56:41     1437.43  52.79   2  <  61>  103.040   9.420
    36 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G    9:04:50     1436.62  54.30   5  <  39>  114.690   9.350
    37 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        G    8:57:12     1431.86  55.81   6  <  45>  103.380   0.000
    38 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:08:56     1431.37  57.32  12-  2-  2  120.140   9.200
    39 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:05:08     1431.24  58.82   6  <  42>  114.690   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:00:45     1431.16  60.33   3  <  41>  108.410   9.050
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:00:46     1430.84  61.84   4  <  43>  108.410   8.970
    42 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:05:10     1430.64  63.35   7  <  73>  114.690   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:00:47     1430.53  64.86   5  <  44>  108.410   8.820
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G    9:00:48     1430.21  66.37   6  <  46>  108.410   0.000
    45 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             8:57:18     1429.88  67.87   7  <  53>  103.380   0.000
    46 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:00:50     1429.58  69.38   7  <  47>  108.410   0.000
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:00:51     1429.27  70.89   8  <  54>  108.410   0.000
    48 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10             9:00:21     1428.67  72.40  16  <  49>  107.650   0.000
    49 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:00:24     1427.72  73.91  17  <  50>  107.650   0.000
    50 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:00:29     1426.14  75.41  18  <  51>  107.650   0.000
    51 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:00:32     1425.20  76.92  19  <  52>  107.650   0.000
    52 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    9:00:35     1424.26  78.43  20  <  62>  107.650   0.000
    53 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:57:38     1423.31  79.94   8  <  66>  103.380   0.000
    54 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:01:22     1419.60  81.45   9  <  85>  108.410   0.000
    55 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0155-17             9:02:27     1416.79  82.96   4  <  57>  109.730   7.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:07:46     1416.63  84.46   5  <  75>  117.250   7.830
    57 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G    9:02:28     1416.48  85.97   5  <  58>  109.730   7.760
    58 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:02:31     1415.57  87.48   6  <  59>  109.730   0.000
    59 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        G    9:02:33     1414.96  88.99   7  <  60>  109.730   0.000
    60 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:02:35     1414.35  90.50   8  < 105>  109.730   0.000
    61 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    8:58:01     1411.19  92.01   3  <  70>  103.040   7.450
    62 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:01:21     1409.95  93.51  21  <  63>  107.650   0.000
    63 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:01:23     1409.34  95.02  22  <  64>  107.650   0.000
    64 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:01:33     1406.27  96.53  23  <  65>  107.650   0.000
    65 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:01:35     1405.66  98.04  24  <  76>  107.650   0.000
    66 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:58:42     1402.71  99.55   9  <  68>  103.380   0.000
    67 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:03:30     1401.66 101.06  50-  6-  5  110.030   7.000
    68 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             8:58:52     1399.55 102.56  10  <  78>  103.380   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G    9:10:12     1399.53 104.07  18-  2-  2  119.240   6.850
    70 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:58:38     1399.37 105.58   4  <  71>  103.040   6.770
    71 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             8:58:43     1397.78 107.09   5  <  72>  103.040   6.700
    72 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    8:58:46     1396.84 108.60   6  <  79>  103.040   0.000
    73 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:07:17     1393.84 110.11   8  <  93>  114.690   0.000
    74 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:03:57     1393.67 111.61   2  <  86>  110.030   6.470
    75 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:09:09     1393.35 113.12   6  <  77>  117.250   0.000
    76 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:02:31     1388.73 114.63  25  <  88>  107.650   0.000
    77 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    9:09:35     1386.21 116.14   7  <  80>  117.250   0.000
    78 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        G    8:59:38     1385.17 117.65  11  <  95>  103.380   0.000
    79 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        G    8:59:24     1384.95 119.16   7  < 103>  103.040   0.000
    80 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    9:09:44     1383.75 120.66   8  < 120>  117.250   0.000
    81 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-17        G    9:05:00     1382.50 122.17  21-  1-  1  110.600   5.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:05:16     1380.15 123.68  84-  7-  5  110.780   5.860
    83 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0352-17             9:05:17     1379.86 125.19   2  <  87>  110.780   5.790
    84 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        G    9:11:26     1379.56 126.70   2          119.240   5.710
    85 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0352-17        G    9:03:36     1379.26 128.21  10  <  97>  108.410   0.000
    86 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-15        G    9:04:47     1379.11 129.71   3  <  89>  110.030   5.560
    87 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G    9:05:25     1377.58 131.22   3  <  90>  110.780   5.480
    88 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:03:13     1376.31 132.73  26  <  91>  107.650   0.000
    89 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:04:57     1376.24 134.24   4  <  96>  110.030   5.330
    90 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-16        G    9:05:30     1376.15 135.75   4  <  92>  110.780   5.260
    91 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:03:14     1376.01 137.25  27  < 110>  107.650   0.000
    92 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:05:34     1375.01 138.76   5  < 130>  110.780   5.110
    93 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:08:27     1374.36 140.27   9  <  94>  114.690   0.000
    94 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:08:28     1374.08 141.78  10          114.690   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G    9:00:15     1373.82 143.29  12  <  98>  103.380   0.000
    96 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:05:08     1373.09 144.80   5  < 113>  110.030   4.800
    97 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:04:07     1370.26 146.30  11  <  99>  108.410   0.000
    98 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    9:00:27     1370.18 147.81  13  < 101>  103.380   0.000
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:04:09     1369.68 149.32  12  < 100>  108.410   0.000
   100 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:04:12     1368.81 150.83  13  < 116>  108.410   0.000
   101 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:00:32     1368.67 152.34  14  < 101>  103.380   0.000
   101 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:00:32     1368.67 152.34  15  < 104>  103.380   0.000
   103 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             9:00:18     1368.39 155.35   8  < 108>  103.040   0.000
   104 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:00:36     1367.46 156.86  16  < 107>  103.380   0.000
   105 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:05:17     1366.78 158.37   9  < 106>  109.730   0.000
   106 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:05:19     1366.22 159.88  10  < 112>  109.730   0.000
   107 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:00:41     1365.96 161.39  17  < 117>  103.380   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   108 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G    9:00:27     1365.67 162.90   9  < 111>  103.040   0.000
   109 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:13:02     1364.71 164.40   2          120.140   3.820
   110 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G    9:03:54     1364.39 165.91  28  < 115>  107.650   0.000
   111 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11              9:00:35     1363.26 167.42  10  < 123>  103.040   0.000
   112 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:05:32     1362.54 168.93  11  < 114>  109.730   0.000
   113 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:06:03     1357.56 170.44   6          110.030   0.000
   114 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-12             9:05:51     1357.21 171.95  12  < 121>  109.730   0.000
   115 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13              9:04:23     1356.08 173.45  29  < 118>  107.650   0.000
   116 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17             9:05:17     1350.34 174.96  14  < 122>  108.410   0.000
   117 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G    9:01:34     1350.20 176.47  18  < 119>  103.380   0.000
   118 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:04:44     1350.13 177.98  30  < 125>  107.650   0.000
   119 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:01:35     1349.90 179.49  19  < 133>  103.380   0.000
   120 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        G    9:11:52     1349.77 181.00   9          117.250   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:06:26     1347.48 182.50  13  < 131>  109.730   0.000
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17             9:05:34     1345.59 184.01  15  < 124>  108.410   0.000
   123 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16             9:01:38     1344.59 185.52  11          103.040   0.000
   124 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17             9:05:39     1344.20 187.03  16          108.410   0.000
   125 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:05:12     1342.27 188.54  31  < 126>  107.650   0.000
   126 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:05:13     1341.99 190.05  32  < 126>  107.650   0.000
   126 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:05:13     1341.99 190.05  33  < 128>  107.650   0.000
   128 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:05:17     1340.88 193.06  34  < 129>  107.650   0.000
   129 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:05:20     1340.04 194.57  35          107.650   0.000
   130 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:07:54     1336.31 196.08   6  < 132>  110.780   0.000
   131 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17             9:07:11     1335.19 197.59  14          109.730   0.000
   132 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G    9:08:10     1332.02 199.10   7          110.780   0.000
   133 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:02:48     1328.79 200.60  20          103.380   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   134 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:06:08     1326.83   0.00  36          107.650   0.000
   135 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:02:55     1326.80   0.00  21          103.380   0.000
   136 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:08:37     1324.86   0.00   8          110.780   0.000
   137 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:06:17     1324.38   0.00  37          107.650   0.000
   138 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:06:24     1322.48   0.00  38          107.650   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------           



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 BAUTZEN-1                                
            Krótkie [ 5]                                                        
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    86    5    42    73.96     
              2 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    58    5    30    72.77     
              3 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    55    5    23    65.86     
              4 MAZUR           STANISŁAW       3    87    5    19    62.40     
              5 MADERA          EUGENIUSZ       3    53    5    19    59.25     
              6 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    28    5    10    57.47     
              7 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    73    5     9    52.16     
              8 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    52    3     3    19.20     
              9 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    66    3     3    16.24     
             10 DOMAGALSKI      JAN             3    31    2     2    12.72     
             11 GUZIK           TADEUSZ         3    35    1     1     9.81     
             12 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    40    1     1     6.67     
             13 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    82    1     1     6.54     
             14 ADAMIAK         TEODOR          3    66    0     0     0.00      



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAUTZEN-1 z dnia 06.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:12:08.1 N 14:27:45.1 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  150.505 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   812                           
      5.Ilość konkursów.......................:  163                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1336.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1205.49                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,04,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,22,30                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EKrótkie [ 5]F                                                         
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  812   |  163  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  812   |  163  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   

  
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu BAUTZEN-1, w dniu 06.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:04:24     1336.29   1.23  86- 42-  5  146.190  15.000
     2 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:04:26     1335.88   2.46   2  <   3>  146.190  14.940
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:05:14     1326.19   3.69   3  <   7>  146.190  14.880
     4 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:02:17     1324.72   4.93  58- 30-  5  142.120  14.810
     5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:06:38     1324.34   6.16  55- 23-  5  147.840  14.750
     6 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:02:26     1322.87   7.39   2  <   8>  142.120  14.690
     7 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:05:37     1321.59   8.62   4  <   9>  146.190  14.630
     8 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    9:02:46     1318.78   9.85   3  <  10>  142.120  14.570
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:06:31     1310.93  11.08   5  <  11>  146.190  14.510
    10 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:04:06     1302.66  12.32   4  <  13>  142.120  14.440
    11 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    9:07:25     1300.43  13.55   6  <  12>  146.190   0.000
    12 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:07:27     1300.04  14.78   7  <  14>  146.190   0.000
    13 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:04:22     1299.48  16.01   5  <  20>  142.120  14.260
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:07:30     1299.47  17.24   8  <  15>  146.190   0.000
    15 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G    9:07:34     1298.70  18.47   9  <  16>  146.190   0.000
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:07:35     1298.51  19.70  10  <  17>  146.190   0.000
    17 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:07:38     1297.93  20.94  11  <  19>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:08:55     1297.79  22.17   2  <  41>  147.840  13.950
    19 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:07:40     1297.54  23.40  12  <  21>  146.190   0.000
    20 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    9:04:34     1297.11  24.63   6  <  26>  142.120   0.000
    21 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    9:07:43     1296.97  25.86  13  <  23>  146.190   0.000
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:13:36     1295.95  27.09  53- 19-  5  153.700  13.700
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:08:08     1292.19  28.33  14  <  27>  146.190   0.000
    24 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:04:50     1291.14  29.56  87- 19-  5  141.810  13.580
    25 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:11:23     1287.99  30.79  73-  9-  5  149.900  13.520
    26 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:05:30     1286.15  32.02   7  <  33>  142.120   0.000
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:08:45     1285.19  33.25  15  <  27>  146.190   0.000
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:08:45     1285.19  33.25  16  <  29>  146.190   0.000
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:08:52     1283.87  35.71  17  <  30>  146.190   0.000
    30 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:09:05     1281.43  36.95  18  <  31>  146.190   0.000
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15             9:09:07     1281.06  38.18  19  <  32>  146.190   0.000
    32 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:09:09     1280.68  39.41  20  <  34>  146.190   0.000
    33 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:05:59     1280.55  40.64   8  <  35>  142.120   0.000
    34 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:09:10     1280.50  41.87  21  <  36>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:06:01     1280.17  43.10   9  <  50>  142.120   0.000
    36 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:09:17     1279.19  44.33  22  <  37>  146.190   0.000
    37 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:09:18     1279.00  45.57  23  <  51>  146.190   0.000
    38 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0348-17        G    9:17:00     1278.53  46.80  28- 10-  5  155.980  12.720
    39 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    9:06:04     1276.80  48.03   2  <  40>  141.810  12.650
    40 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:06:24     1272.98  49.26   3  <  43>  141.810  12.590
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:19     1271.01  50.49   3  <  44>  147.840  12.530
    42 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:15:56     1270.95  51.72   2  <  47>  153.700  12.470
    43 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:06:36     1270.70  52.96   4  <  63>  141.810  12.410
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:21     1270.65  54.19   4  <  45>  147.840  12.350
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:11:23     1270.29  55.42   5  <  45>  147.840  12.280
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:23     1270.29  55.42   6  <  48>  147.840   0.000
    47 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G    9:16:00     1270.25  57.88   3  <  74>  153.700  12.160
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:25     1269.92  59.11   7  <  49>  147.840   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:29     1269.19  60.34   8  <  52>  147.840   0.000
    50 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:06:59     1269.12  61.58  10  <  62>  142.120   0.000
    51 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:10:19     1267.73  62.81  24  <  54>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:45     1266.30  64.04   9  <  53>  147.840   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0352-17        G    9:11:47     1265.93  65.27  10  <  55>  147.840   0.000
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:10:29     1265.90  66.50  25  <  59>  146.190   0.000
    55 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:11:50     1265.39  67.73  11  <  58>  147.840   0.000
    56 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:18:17     1265.22  68.97   2  <  57>  155.980  11.600
    57 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:18:21     1264.53  70.20   3  <  65>  155.980  11.540
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:11:59     1263.77  71.43  12  <  87>  147.840   0.000
    59 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:10:45     1262.98  72.66  26  <  60>  146.190   0.000
    60 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:10:47     1262.62  73.89  27  <  61>  146.190   0.000
    61 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:10:56     1260.98  75.12  28  <  64>  146.190   0.000
    62 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:07:43     1260.86  76.35  11  <  66>  142.120   0.000
    63 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-17        G    9:07:31     1260.35  77.59   5  <  71>  141.810  11.170
    64 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:11:03     1259.72  78.82  29  <  69>  146.190   0.000
    65 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:18:53     1259.09  80.05   4  <  73>  155.980  11.050
    66 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:07:55     1258.63  81.28  12  <  67>  142.120   0.000
    67 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        G    9:07:56     1258.44  82.51  13  <  68>  142.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    68 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:07:57     1258.26  83.74  14  <  70>  142.120   0.000
    69 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:11:16     1257.37  84.98  30  <  72>  146.190   0.000
    70 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:08:06     1256.59  86.21  15  <  83>  142.120   0.000
    71 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    9:07:53     1256.25  87.44   6  <  78>  141.810   0.000
    72 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:11:31     1254.67  88.67  31  <  76>  146.190   0.000
    73 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:19:24     1253.86  89.90   5  <  79>  155.980  10.560
    74 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:17:44     1252.31  91.13   4  <  75>  153.700  10.490
    75 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:17:46     1251.97  92.36   5  <  93>  153.700  10.430
    76 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15             9:11:50     1251.27  93.60  32  <  82>  146.190   0.000
    77 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G    9:14:56     1249.86  94.83   2  <  81>  149.900  10.310
    78 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0283-17             9:08:43     1247.05  96.06   7  < 110>  141.810   0.000
    79 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    9:20:27     1243.36  97.29   6  <  80>  155.980   0.000
    80 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:20:29     1243.03  98.52   7  < 121>  155.980   0.000
    81 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-15        G    9:15:40     1242.27  99.75   3  <  92>  149.900  10.060
    82 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    9:12:42     1242.06 100.99  33  <  96>  146.190   0.000
    83 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:09:27     1241.77 102.22  16  <  84>  142.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:09:29     1241.40 103.45  17  <  86>  142.120   0.000
    85 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        G    9:23:10     1241.27 104.68  35-  1-  1  159.090   9.810
    86 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:09:31     1241.04 105.91  18  <  94>  142.120   0.000
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:14:16     1239.58 107.14  13  <  88>  147.840   0.000
    88 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:14:19     1239.06 108.37  14  <  89>  147.840   0.000
    89 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:14:20     1238.88 109.61  15  <  90>  147.840   0.000
    90 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G    9:14:21     1238.71 110.84  16  <  90>  147.840   0.000
    90 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:14:21     1238.71 110.84  17  < 103>  147.840   0.000
    92 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:16:01     1238.67 113.30   4  < 100>  149.900   9.380
    93 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:19:08     1238.19 114.53   6  <  95>  153.700   0.000
    94 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:09:48     1237.98 115.76  19  <  97>  142.120   0.000
    95 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:19:11     1237.69 117.00   7  <  98>  153.700   0.000
    96 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:13:08     1237.50 118.23  34  <  99>  146.190   0.000
    97 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G    9:09:51     1237.44 119.46  20  < 101>  142.120   0.000
    98 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G    9:19:14     1237.19 120.69   8  < 104>  153.700   0.000
    99 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:13:11     1236.98 121.92  35  < 109>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:16:11     1236.97 123.15   5  < 108>  149.900   8.890
   101 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G    9:09:55     1236.72 124.38  21  < 102>  142.120   0.000
   102 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:09:56     1236.54 125.62  22  < 105>  142.120   0.000
   103 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G    9:14:42     1235.09 126.85  18  < 140>  147.840   0.000
   104 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:19:27     1235.03 128.08   9  < 106>  153.700   0.000
   105 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17             9:10:05     1234.93 129.31  23  < 107>  142.120   0.000
   106 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:19:29     1234.70 130.54  10  < 130>  153.700   0.000
   107 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:10:09     1234.22 131.77  24  < 117>  142.120   0.000
   108 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-15        G    9:16:29     1233.91 133.00   6  < 119>  149.900   0.000
   109 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:13:35     1232.80 134.24  36  < 122>  146.190   0.000
   110 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    9:10:11     1231.17 135.47   8  < 111>  141.810   0.000
   111 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:10:12     1230.99 136.70   9  < 112>  141.810   0.000
   112 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G    9:10:13     1230.81 137.93  10  < 113>  141.810   0.000
   113 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15             9:10:14     1230.63 139.16  11  < 114>  141.810   0.000
   114 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G    9:10:15     1230.46 140.39  12  < 115>  141.810   0.000
   115 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        G    9:10:18     1229.92 141.63  13  < 116>  141.810   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0355-17        G    9:10:19     1229.74 142.86  14  < 118>  141.810   0.000
   117 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:10:37     1229.24 144.09  25  < 123>  142.120   0.000
   118 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G    9:10:22     1229.21 145.32  15  < 119>  141.810   0.000
   119 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             9:16:59     1228.86 146.55   7  < 150>  149.900   0.000
   119 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16             9:10:24     1228.86 146.55  16  < 128>  141.810   0.000
   121 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G    9:22:00     1228.19 149.01   8  < 124>  155.980   0.000
   122 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             G    9:14:15     1225.91 150.25  37  < 125>  146.190   0.000
   123 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:10:56     1225.88 151.48  26  < 132>  142.120   0.000
   124 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0348-17        G    9:22:16     1225.62 152.71   9  < 127>  155.980   0.000
   125 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G    9:16:39     1225.40 153.94  52-  3-  3  149.070   7.350
   125 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:14:18     1225.40 153.94  38  < 129>  146.190   0.000
   127 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    9:22:18     1225.30 156.40  10          155.980   0.000
   128 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             9:10:47     1224.79 157.64  17  < 139>  141.810   0.000
   129 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:14:30     1223.35 158.87  39  < 142>  146.190   0.000
   130 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G    9:20:42     1222.75 160.10  11  < 133>  153.700   0.000
   131 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        G    9:24:07     1222.54 161.33  31-  2-  2  157.850   6.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   132 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:11:20     1221.66 162.56  27  < 135>  142.120   0.000
   133 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:20:52     1221.13 163.79  12  < 137>  153.700   0.000
   134 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:17:10     1220.22 165.02   2  < 162>  149.070   6.790
   135 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:11:29     1220.09 166.26  28  < 147>  142.120   0.000
   136 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        G    9:17:44     1219.88 167.49  40-  1-  1  149.720   6.670
   137 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:21:08     1218.55 168.72  13  < 146>  153.700   0.000
   138 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-047-16         G    9:22:26     1217.19 169.95  82-  1-  1  155.110   6.540
   139 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:11:32     1216.91 171.18  18  < 157>  141.810   0.000
   140 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:16:31     1216.62 172.41  19  < 141>  147.840   0.000
   141 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:16:32     1216.46 173.65  20  < 144>  147.840   0.000
   142 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:15:15     1215.72 174.88  40  < 143>  146.190   0.000
   143 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13              9:15:27     1213.70 176.11  41  < 158>  146.190   0.000
   144 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:16:59     1211.97 177.34  21  < 145>  147.840   0.000
   145 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:17:07     1210.65 178.57  22  < 152>  147.840   0.000
   146 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:21:59     1210.40 179.80  14  < 148>  153.700   0.000
   147 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:12:25     1210.39 181.03  29  < 161>  142.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   148 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:22:01     1210.08 182.27  15  < 149>  153.700   0.000
   149 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G    9:22:04     1209.60 183.50  16  < 155>  153.700   0.000
   150 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-15        G    9:18:57     1209.36 184.73   8  < 153>  149.900   0.000
   151 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G    9:25:39     1208.19 185.96   2          157.850   5.740
   152 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:17:23     1208.01 187.19  23          147.840   0.000
   153 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G    9:19:06     1207.90 188.42   9          149.900   0.000
   154 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:18:11     1207.79 189.66  66-  3-  3  148.780   5.560
   155 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:22:18     1207.38 190.89  17  < 160>  153.700   0.000
   156 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        G    9:18:15     1207.14 192.12   2  < 159>  148.780   5.430
   157 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0206-17        G    9:12:31     1206.72 193.35  19          141.810   0.000
   158 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:16:10     1206.52 194.58  42          146.190   0.000
   159 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:18:21     1206.16 195.81   3          148.780   5.250
   160 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:22:26     1206.12 197.04  18  < 163>  153.700   0.000
   161 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:12:52     1205.77 198.28  30          142.120   0.000
   162 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17             9:18:38     1205.74 199.51   3          149.070   5.060
   163 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G    9:22:30     1205.49 200.74  19          153.700   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   164 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17             9:17:40     1205.22   0.00  24          147.840   0.000
   165 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    9:17:41     1205.05   0.00  25          147.840   0.000
   166 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10             9:16:19     1205.03   0.00  43          146.190   0.000
   167 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    9:17:42     1204.89   0.00  26          147.840   0.000
   168 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17             9:12:58     1204.75   0.00  31          142.120   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   



           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 BAUTZEN-2                                
            Krótkie [ 5]                                                        
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    46    5    29    72.99     
              2 WOLARZ          JANUSZ          3    85    5    50    72.71     
              3 MAZUR           STANISŁAW       3    84    5    17    67.42     
              4 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    51    5    12    67.29     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    31    5     7    57.27     
              6 MADERA          EUGENIUSZ       3    49    5    19    47.49     
              7 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    79    5     5    40.83     
              8 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    51    5     5    36.67     
              9 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    65    3     3    21.45     
             10 DOMAGALSKI      JAN             3    34    1     1    12.72     
             11 ADAMIAK         TEODOR          3    59    1     1     6.34     
             12 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    36    1     1     5.00     
             13 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    77    0     0     0.00  



             PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  EBAUTZEN-2F z dnia 13.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:12:08.1 N 14:27:45.1 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  149.845 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   747                           
      5.Ilość konkursów.......................:  150                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1264.23                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1130.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,22,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,42,23                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 58 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EKrótkie [ 5]F                                                         
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   13   |  747   |  150  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  747   |  150  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                         z lotu BAUTZEN-2, w dniu 13.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:22:25     1264.23   1.34  46- 29-  5  142.120  15.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:29:18     1239.23   2.68  51- 12-  5  147.840  14.930
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:29:32     1236.81   4.02   2  <  34>  147.840  14.870
     4 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:25:34     1229.77   5.35   2  <   9>  142.120  14.800
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:28:59     1228.66   6.69  85- 50-  5  146.190  14.730
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:29:23     1224.54   8.03   2  <   7>  146.190  14.660
     7 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:30:03     1217.74   9.37   3  <   8>  146.190  14.600
     8 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:30:19     1215.04  10.71   4  <  13>  146.190  14.530
     9 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:27:07     1213.49  12.05   3  <  10>  142.120  14.460
    10 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    8:27:11     1212.80  13.39   4  <  11>  142.120  14.400
    11 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:27:14     1212.28  14.73   5  <  26>  142.120  14.330
    12 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0207-16        G    8:33:48     1210.82  16.06  79-  5-  5  149.900  14.260
    13 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:30:55     1209.01  17.40   5  <  14>  146.190  14.190
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:30:58     1208.52  18.74   6  <  15>  146.190   0.000
    15 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:31:05     1207.35  20.08   7  <  18>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0283-17             8:27:31     1206.72  21.42  84- 17-  5  141.810  13.990
    17 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:27:36     1205.87  22.76   2  <  24>  141.810  13.930
    18 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:31:17     1205.36  24.10   8  <  19>  146.190   0.000
    19 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:31:23     1204.37  25.44   9  <  22>  146.190   0.000
    20 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G    8:39:38     1203.24  26.77  31-  7-  5  155.980  13.720
    21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    8:39:40     1202.93  28.11   2  <  43>  155.980  13.660
    22 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:31:33     1202.72  29.45  10  <  23>  146.190   0.000
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:31:36     1202.22  30.79  11  <  25>  146.190   0.000
    24 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:27:58     1202.12  32.13   3  <  30>  141.810  13.460
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:31:42     1201.23  33.47  12  <  27>  146.190   0.000
    26 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:28:22     1200.68  34.81   6  <  28>  142.120   0.000
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:31:51     1199.75  36.14  13  <  29>  146.190   0.000
    28 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:28:29     1199.49  37.48   7  <  37>  142.120   0.000
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:32:17     1195.50  38.82  14  <  32>  146.190   0.000
    30 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             8:28:44     1194.36  40.16   4  <  31>  141.810  13.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        G    8:28:51     1193.19  41.50   5  <  36>  141.810  12.990
    32 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:32:40     1191.77  42.84  15  <  33>  146.190   0.000
    33 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:32:44     1191.12  44.18  16  <  38>  146.190   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:34:22     1188.74  45.52   3  <  40>  147.840  12.790
    35 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        G    8:42:48     1188.63  46.85  34-  1-  1  157.850  12.720
    36 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    8:29:21     1188.19  48.19   6  <  69>  141.810   0.000
    37 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    8:29:39     1187.80  49.53   8  <  44>  142.120   0.000
    38 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:33:13     1186.45  50.87  17  <  39>  146.190   0.000
    39 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15             8:33:15     1186.13  52.21  18  <  45>  146.190   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    8:34:41     1185.72  53.55   4  <  41>  147.840  12.380
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:34:44     1185.25  54.89   5  <  42>  147.840  12.320
    42 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:34:46     1184.93  56.22   6  <  72>  147.840   0.000
    43 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0348-17        G    8:41:42     1184.36  57.56   3  <  68>  155.980  12.180
    44 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:30:12     1182.36  58.90   9  <  53>  142.120   0.000
    45 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:33:43     1181.65  60.24  19  <  46>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:33:45     1181.33  61.58  20  <  46>  146.190   0.000
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:33:45     1181.33  61.58  21  <  46>  146.190   0.000
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:33:45     1181.33  61.58  22  <  49>  146.190   0.000
    49 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:33:47     1181.02  65.60  23  <  50>  146.190   0.000
    50 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:33:48     1180.86  66.93  24  <  51>  146.190   0.000
    51 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:33:50     1180.54  68.27  25  <  52>  146.190   0.000
    52 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:33:52     1180.22  69.61  26  <  54>  146.190   0.000
    53 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:30:31     1179.26  70.95  10  <  56>  142.120   0.000
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:33:59     1179.11  72.29  27  <  55>  146.190   0.000
    55 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G    8:34:01     1178.79  73.63  28  <  62>  146.190   0.000
    56 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:30:37     1178.28  74.97  11  <  57>  142.120   0.000
    57 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G    8:30:39     1177.95  76.31  12  <  58>  142.120   0.000
    58 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:30:42     1177.47  77.64  13  <  59>  142.120   0.000
    59 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:30:49     1176.33  78.98  14  <  60>  142.120   0.000
    60 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:30:53     1175.68  80.32  15  <  61>  142.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:30:55     1175.36  81.66  16  <  64>  142.120   0.000
    62 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:34:24     1175.16  83.00  29  <  63>  146.190   0.000
    63 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:34:25     1175.00  84.34  30  <  66>  146.190   0.000
    64 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:31:04     1173.90  85.68  17  <  65>  142.120   0.000
    65 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:31:07     1173.41  87.01  18  <  70>  142.120   0.000
    66 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:34:40     1172.65  88.35  31  <  67>  146.190   0.000
    67 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:34:44     1172.02  89.69  32  <  71>  146.190   0.000
    68 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    8:43:06     1171.90  91.03   4  < 117>  155.980  10.500
    69 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G    8:31:01     1171.82  92.37   7  <  79>  141.810   0.000
    70 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G    8:31:18     1171.64  93.71  19  <  75>  142.120   0.000
    71 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15             8:34:51     1170.93  95.05  33  <  73>  146.190   0.000
    72 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:36:16     1170.86  96.39   7  <  74>  147.840   0.000
    73 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:34:59     1169.68  97.72  34  <  77>  146.190   0.000
    74 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:36:31     1168.54  99.06   8  <  78>  147.840   0.000
    75 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:31:46     1167.15 100.40  20  <  75>  142.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    75 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:31:46     1167.15 100.40  21  < 104>  142.120   0.000
    77 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:35:16     1167.03 103.08  35  <  88>  146.190   0.000
    78 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:36:41     1167.00 104.42   9  <  93>  147.840   0.000
    79 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15             8:31:32     1166.84 105.76   8  <  84>  141.810   0.000
    80 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:41:52     1165.57 107.10  49- 19-  5  153.700   9.700
    81 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             8:41:53     1165.42 108.43   2  <  83>  153.700   9.630
    82 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             8:38:38     1165.33 109.77   2  < 136>  149.900   9.560
    83 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G    8:41:56     1164.98 111.11   3  <  85>  153.700   9.500
    84 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:31:48     1164.29 112.45   9  <  94>  141.810   0.000
    85 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:42:12     1162.63 113.79   4  <  86>  153.700   9.360
    86 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:42:14     1162.34 115.13   5  <  87>  153.700   9.300
    87 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:42:15     1162.19 116.47   6  <  90>  153.700   0.000
    88 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:35:48     1162.08 117.80  36  <  89>  146.190   0.000
    89 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:35:49     1161.93 119.14  37  < 100>  146.190   0.000
    90 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:42:17     1161.90 120.48   7  <  91>  153.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             8:42:20     1161.46 121.82   8  <  98>  153.700   0.000
    92 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0155-17        G    8:38:21     1161.43 123.16  51-  5-  5  149.070   8.890
    93 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:37:21     1160.90 124.50  10  <  95>  147.840   0.000
    94 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0206-17        G    8:32:18     1159.53 125.84  10  <  96>  141.810   0.000
    95 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G    8:37:31     1159.38 127.18  11  < 123>  147.840   0.000
    96 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G    8:32:19     1159.37 128.51  11  <  97>  141.810   0.000
    97 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0355-17        G    8:32:23     1158.74 129.85  12  < 102>  141.810   0.000
    98 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:42:47     1157.53 131.19   9  <  99>  153.700   0.000
    99 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:42:51     1156.94 132.53  10  < 111>  153.700   0.000
   100 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:36:24     1156.57 133.87  38  < 100>  146.190   0.000
   100 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:36:24     1156.57 133.87  39  < 103>  146.190   0.000
   102 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-17             8:32:40     1156.06 136.55  13  < 106>  141.810   0.000
   103 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:36:33     1155.20 137.88  40  < 105>  146.190   0.000
   104 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G    8:33:03     1154.98 139.22  22  < 115>  142.120   0.000
   105 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13              8:36:44     1153.52 140.56  41  < 109>  146.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16             8:33:03     1152.46 141.90  14  < 114>  141.810   0.000
   107 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G    8:39:20     1150.36 143.24  65-  3-  3  148.780   7.890
   108 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G    8:39:22     1150.06 144.58   2  < 139>  148.780   7.820
   109 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:37:08     1149.90 145.92  42  < 110>  146.190   0.000
   110 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:37:12     1149.29 147.26  43  < 122>  146.190   0.000
   111 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             8:43:46     1149.02 148.59  11  < 112>  153.700   0.000
   112 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             8:43:47     1148.87 149.93  12  < 119>  153.700   0.000
   113 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-14        G    8:39:46     1148.75 151.27   2  < 116>  149.070   7.480
   114 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G    8:33:27     1148.72 152.61  15  < 145>  141.810   0.000
   115 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        G    8:34:00     1146.13 153.95  23  < 120>  142.120   0.000
   116 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G    8:40:05     1145.96 155.29   3  < 118>  149.070   7.280
   117 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    8:46:10     1145.51 156.63   5  < 135>  155.980   7.210
   118 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17             8:40:17     1144.20 157.97   4  < 137>  149.070   7.150
   119 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    8:44:23     1143.74 159.30  13  < 121>  153.700   0.000
   120 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:34:16     1143.67 160.64  24  < 125>  142.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:44:25     1143.46 161.98  14  < 129>  153.700   0.000
   122 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    8:37:54     1143.00 163.32  44  < 124>  146.190   0.000
   123 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:39:22     1142.80 164.66  12          147.840   0.000
   124 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13              8:37:59     1142.26 166.00  45  < 126>  146.190   0.000
   125 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:34:26     1142.14 167.34  25  < 131>  142.120   0.000
   126 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:38:01     1141.96 168.67  46  < 127>  146.190   0.000
   127 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:38:02     1141.81 170.01  47  < 128>  146.190   0.000
   128 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:38:05     1141.37 171.35  48  < 132>  146.190   0.000
   129 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G    8:44:46     1140.49 172.69  15  < 138>  153.700   0.000
   130 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G    8:41:39     1138.70 174.03  59-  1-  1  149.910   6.340
   131 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G    8:34:57     1137.42 175.37  26  < 133>  142.120   0.000
   132 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:38:33     1137.22 176.71  49  < 149>  146.190   0.000
   133 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:34:59     1137.11 178.05  27  < 134>  142.120   0.000
   134 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G    8:35:01     1136.81 179.38  28  < 146>  142.120   0.000
   135 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G    8:47:17     1136.19 180.72   6  < 140>  155.980   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   136 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G    8:41:56     1136.18 182.06   3  < 141>  149.900   5.940
   137 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G    8:41:15     1135.77 183.40   5          149.070   5.870
   138 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    8:45:21     1135.57 184.74  16  < 142>  153.700   0.000
   139 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    8:41:03     1135.29 186.08   3          148.780   5.740
   140 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    8:47:24     1135.23 187.42   7          155.980   0.000
   141 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             8:42:07     1134.60 188.76   4  < 143>  149.900   5.600
   142 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    8:45:29     1134.46 190.09  17  < 144>  153.700   0.000
   143 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             8:42:09     1134.32 191.43   5          149.900   5.470
   144 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             8:45:39     1133.06 192.77  18  < 148>  153.700   0.000
   145 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G    8:35:13     1132.52 194.11  16  < 147>  141.810   0.000
   146 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G    8:35:31     1132.28 195.45  29          142.120   0.000
   147 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:35:17     1131.91 196.79  17          141.810   0.000
   148 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        G    8:45:49     1131.67 198.13  19          153.700   0.000
   149 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        G    8:39:15     1131.06 199.46  50          146.190   0.000
   150 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-17        G    8:42:23     1130.96 200.80  36-  1-  1  149.720   5.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   151 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17             8:42:39     1130.04   0.00   6          149.900   0.000
   152 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:40:50     1129.99   0.00  13          147.840   0.000
   153 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:40:51     1129.84   0.00  14          147.840   0.000
   154 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:40:51     1129.84   0.00  15          147.840   0.000
   155 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G    8:40:53     1129.56   0.00  16          147.840   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       


            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 PLAUEN-1                                 
            Krótkie [ 5]                                                        
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    83    5    35   147.89     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    49    5    23   146.22     
              3 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    45    5    20   146.22     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    46    5    27   145.04     
              5 MAZUR           STANISŁAW       3    79    5    13   133.18     
              6 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    79    5     9   128.74     
              7 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    31    5     7   127.27     
              8 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    63    5     7   124.25     
              9 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    51    3     3    69.80     
             10 DOMAGALSKI      JAN             3    24    3     3    62.98     
             11 ADAMIAK         TEODOR          3    60    2     2    49.01     
             12 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    76    2     2    46.16     
             13 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    34    1     1    26.29     
             14 GUZIK           TADEUSZ         3    39    0     0     0.00     



              PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  PLAUEN-1 z dnia 20.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:32:56.9 N 12:17:33.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  312.387 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   759                           
      5.Ilość konkursów.......................:  152                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1163.12                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1041.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,07,13                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,53,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:45 min. 51 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EKrótkie [ 5]F                                                         
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  759   |  152  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  759   |  152  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     




                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu PLAUEN-1, w dniu 20.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G   12:07:13     1163.12   1.32  46- 27-  5  304.990  30.000
     2 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:17:42     1156.58   2.64  49- 23-  5  315.400  29.930
     3 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   12:09:51     1151.56   3.95   2  <  17>  304.990  29.870
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   12:14:10     1149.99   5.27  83- 35-  5  309.540  29.800
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   12:14:18     1149.42   6.59   2  <   8>  309.540  29.740
     6 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:20:59     1142.82   7.91   2  <  13>  315.400  29.670
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        GC  12:15:31     1136.94   9.22  45- 20-  5  307.560  29.600
     8 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  12:17:16     1136.90  10.54   3  <   9>  309.540  29.540
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GC  12:17:22     1136.48  11.86   4  <  11>  309.540  29.470
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        GC  12:16:16     1133.79  13.18   2  <  14>  307.560  29.400
    11 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:18:14     1132.88  14.49   5  <  12>  309.540  29.340
    12 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:20:04     1125.33  15.81   6  <  25>  309.540   0.000
    13 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            12:25:47     1123.29  17.13   3  <  18>  315.400  29.210
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  12:19:17     1121.32  18.45   3  <  15>  307.560  29.140
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:20:34     1116.10  19.76   4  <  16>  307.560  29.070
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   12:20:43     1115.49  21.08   5  <  19>  307.560  29.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G   12:18:47     1113.98  22.40   3  <  27>  304.990  28.940
    18 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   12:28:26     1112.78  23.72   4  <  23>  315.400  28.870
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:21:27     1112.53  25.03   6  <  20>  307.560   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GS  12:21:38     1111.80  26.35   7  <  20>  307.560   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:21:38     1111.80  26.35   8  <  22>  307.560   0.000
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        GS  12:21:46     1111.26  28.99   9  <  36>  307.560   0.000
    23 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   12:29:07     1110.11  30.30   5  <  24>  315.400  28.540
    24 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   12:29:11     1109.85  31.62   6  <  28>  315.400   0.000
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:24:04     1109.20  32.94   7  <  26>  309.540   0.000
    26 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:24:25     1107.81  34.26   8  <  29>  309.540   0.000
    27 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:20:23     1107.51  35.57   4  <  32>  304.990  28.280
    28 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   12:29:51     1107.25  36.89   7  <  34>  315.400   0.000
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:24:57     1105.70  38.21   9  <  31>  309.540   0.000
    30 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G   12:20:50     1104.22  39.53  79- 13-  5  304.580  28.080
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:25:39     1102.94  40.84  10  <  37>  309.540   0.000
    32 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G   12:21:39     1102.44  42.16   5  <  38>  304.990  27.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G   12:34:06     1102.25  43.48  31-  7-  5  318.660  27.880
    34 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:31:13     1101.96  44.80   8  <  42>  315.400   0.000
    35 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16            12:21:30     1101.56  46.11   2  <  54>  304.580  27.750
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   12:24:39     1099.80  47.43  10  <  39>  307.560   0.000
    37 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:26:33     1099.41  48.75  11  <  40>  309.540   0.000
    38 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   12:22:25     1099.39  50.07   6  <  41>  304.990   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0459-16         G   12:25:00     1098.43  51.38  11  <  53>  307.560   0.000
    40 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:26:52     1098.18  52.70  12  <  43>  309.540   0.000
    41 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:22:59     1097.15  54.02   7  <  46>  304.990   0.000
    42 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:32:36     1096.66  55.34   9  <  59>  315.400   0.000
    43 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        GC  12:27:27     1095.91  56.65  13  <  44>  309.540   0.000
    44 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:27:33     1095.52  57.97  14  <  49>  309.540   0.000
    45 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   12:28:24     1095.41  59.29  63-  7-  5  310.440  27.090
    46 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GS  12:23:29     1095.18  60.61   8  <  48>  304.990   0.000
    47 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  12:36:20     1093.80  61.92   2  <  87>  318.660  26.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   12:23:53     1093.61  63.24   9  <  58>  304.990   0.000
    49 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   12:28:08     1093.27  64.56  15  <  51>  309.540   0.000
    50 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   12:29:44     1093.06  65.88  79-  9-  5  311.230  26.750
    51 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:28:20     1092.49  67.19  16  <  52>  309.540   0.000
    52 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:28:27     1092.04  68.51  17  <  62>  309.540   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17            12:26:43     1091.74  69.83  12  <  67>  307.560   0.000
    54 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GC  12:24:03     1091.49  71.15   3  <  56>  304.580  26.490
    55 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0207-16        G   12:30:35     1089.80  72.46   2  <  72>  311.230  26.420
    56 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   12:24:47     1088.63  73.78   4  <  84>  304.580  26.360
    57 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        G   12:30:46     1088.51  75.10  34-  1-  1  311.060  26.290
    58 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:25:36     1086.92  76.42  10  <  69>  304.990   0.000
    59 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   12:35:17     1086.53  77.73  10  <  61>  315.400   0.000
    60 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G   12:30:56     1085.71  79.05   2  <  80>  310.440  26.090
    61 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:35:39     1085.15  80.37  11  <  63>  315.400   0.000
    62 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   12:30:16     1085.09  81.69  18  <  66>  309.540   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:35:42     1084.97  83.00  12  <  64>  315.400   0.000
    64 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            12:35:44     1084.84  84.32  13  <  71>  315.400   0.000
    65 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   12:32:07     1083.88  85.64  60-  2-  2  311.200  25.760
    66 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  12:31:29     1080.48  86.96  19  <  67>  309.540   0.000
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G   12:29:44     1080.17  88.27  13  <  85>  307.560   0.000
    67 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:31:34     1080.17  88.27  20  <  73>  309.540   0.000
    69 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:27:24     1079.99  90.91  11  <  70>  304.990   0.000
    70 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   12:27:25     1079.93  92.23  12  <  78>  304.990   0.000
    71 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            12:37:13     1079.34  93.54  14  <  90>  315.400   0.000
    72 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   12:33:26     1079.04  94.86   3  <  74>  311.230  25.300
    73 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   12:32:17     1077.47  96.18  21  <  76>  309.540   0.000
    74 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   12:33:52     1077.42  97.50   4  <  75>  311.230  25.170
    75 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-15        G   12:33:54     1077.29  98.81   5  <  77>  311.230  25.100
    76 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            12:32:22     1077.16 100.13  22  <  79>  309.540   0.000
    77 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-16        G   12:34:20     1075.68 101.45   6  <  94>  311.230   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   12:28:33     1075.61 102.77  13  <  82>  304.990   0.000
    79 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15            12:32:48     1075.54 104.08  23  <  83>  309.540   0.000
    80 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G   12:33:42     1075.30 105.40   3  <  98>  310.440  24.770
    81 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G   12:34:24     1073.74 106.72  51-  3-  3  310.740  24.700
    82 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G   12:29:05     1073.59 108.04  14  <  86>  304.990   0.000
    83 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   12:33:30     1072.93 109.35  24  <  88>  309.540   0.000
    84 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   12:29:20     1071.21 110.67   5  < 106>  304.580  24.500
    85 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:32:16     1070.64 111.99  14  <  99>  307.560   0.000
    86 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        GC  12:29:53     1070.58 113.31  15  <  93>  304.990   0.000
    87 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        G   12:42:40     1070.53 114.62   3  <  89>  318.660  24.300
    88 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10            12:34:15     1070.15 115.94  25  <  96>  309.540   0.000
    89 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  12:42:53     1069.75 117.26   4  <  92>  318.660  24.170
    90 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:39:51     1069.70 118.58  15  < 110>  315.400   0.000
    91 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0155-17            12:40:54     1068.47 119.89  76-  2-  2  316.160  24.040
    92 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   12:43:23     1067.96 121.21   5  < 109>  318.660  23.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   12:30:55     1066.71 122.53  16  < 100>  304.990   0.000
    94 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            12:36:56     1066.10 123.85   7  <  95>  311.230   0.000
    95 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0343-14        G   12:36:58     1065.98 125.16   8  < 130>  311.230   0.000
    96 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:35:50     1064.32 126.48  26  <  97>  309.540   0.000
    97 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15            12:35:51     1064.26 127.80  27  < 101>  309.540   0.000
    98 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        G   12:36:47     1063.94 129.12   4  < 111>  310.440  23.580
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G   12:34:18     1063.12 130.43  15  < 122>  307.560   0.000
   100 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:31:54     1063.05 131.75  17  < 101>  304.990   0.000
   101 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   12:32:08     1062.19 133.07  18  < 105>  304.990   0.000
   101 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:36:25     1062.19 133.07  28  < 113>  309.540   0.000
   103 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   12:38:01     1062.06 135.70   2          311.200  23.250
   104 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-14        G   12:37:36     1062.00 137.02   2  < 123>  310.740  23.180
   105 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GS  12:32:14     1061.82 138.34  19  < 116>  304.990   0.000
   106 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17            12:31:58     1061.38 139.66   6  < 107>  304.580   0.000
   107 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G   12:32:03     1061.07 140.97   7  < 127>  304.580   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   108 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GS  12:47:28     1060.88 142.29  24-  3-  3  320.880  22.910
   109 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  12:45:40     1059.85 143.61   6  < 112>  318.660   0.000
   110 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   12:42:36     1059.81 144.93  16  < 115>  315.400   0.000
   111 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-12        G   12:37:56     1059.76 146.25   5  < 124>  310.440  22.720
   112 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G   12:45:43     1059.67 147.56   7          318.660   0.000
   113 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   12:37:21     1058.80 148.88  29  < 114>  309.540   0.000
   114 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:37:24     1058.62 150.20  30  < 125>  309.540   0.000
   115 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            12:43:00     1058.39 151.52  17  < 118>  315.400   0.000
   116 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GC  12:33:19     1057.83 152.83  20  < 117>  304.990   0.000
   117 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:33:22     1057.65 154.15  21  < 119>  304.990   0.000
   118 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:43:29     1056.68 155.47  18  < 121>  315.400   0.000
   119 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GC  12:33:44     1056.30 156.79  22  < 133>  304.990   0.000
   120 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-14        G   12:44:24     1055.98 158.10   2          316.160  22.120
   121 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            12:43:41     1055.97 159.42  19  < 126>  315.400   0.000
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:36:27     1055.28 160.74  16  < 136>  307.560   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   123 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G   12:39:42     1054.43 162.06   3          310.740  21.920
   124 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   12:39:32     1054.01 163.37   6  < 147>  310.440   0.000
   125 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             G   12:38:46     1053.69 164.69  31  < 129>  309.540   0.000
   126 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:44:33     1052.91 166.01  20  < 134>  315.400   0.000
   127 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GC  12:34:26     1052.33 167.33   8  < 128>  304.580   0.000
   128 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        GS  12:34:36     1051.73 168.64   9  < 135>  304.580   0.000
   129 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:39:27     1051.25 169.96  32  < 131>  309.540   0.000
   130 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-16        G   12:41:05     1051.16 171.28   9          311.230   0.000
   131 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   12:39:37     1050.65 172.60  33  < 132>  309.540   0.000
   132 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            12:39:42     1050.36 173.91  34  < 143>  309.540   0.000
   133 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:35:27     1050.06 175.23  23  < 144>  304.990   0.000
   134 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:45:34     1049.35 176.55  21  < 137>  315.400   0.000
   135 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   12:35:23     1048.89 177.87  10  < 140>  304.580   0.000
   136 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   12:38:22     1048.38 179.18  17  < 138>  307.560   0.000
   137 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        G   12:45:57     1048.02 180.50  22  < 141>  315.400   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   138 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            12:38:29     1047.96 181.82  18  < 139>  307.560   0.000
   139 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G   12:38:30     1047.91 183.14  19  < 149>  307.560   0.000
   140 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17            12:35:58     1046.79 184.45  11  < 142>  304.580   0.000
   141 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:46:20     1046.68 185.77  23          315.400   0.000
   142 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11             12:36:05     1046.37 187.09  12  < 148>  304.580   0.000
   143 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  12:41:04     1045.51 188.41  35          309.540   0.000
   144 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:36:56     1044.73 189.72  24  < 145>  304.990   0.000
   145 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:37:01     1044.43 191.04  25  < 146>  304.990   0.000
   146 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:37:06     1044.13 192.36  26  < 150>  304.990   0.000
   147 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   12:42:35     1043.20 193.68   7          310.440   0.000
   148 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G   12:37:11     1042.43 194.99  13          304.580   0.000
   149 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G   12:40:09     1042.05 196.31  20          307.560   0.000
   150 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:37:45     1041.81 197.63  27          304.990   0.000
   151 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-17        G   12:53:02     1041.71 198.95   2  < 152>  320.880  20.070
   152 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:53:04     1041.59 200.26   3          320.880  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   153 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-12        G   12:51:09     1040.86   0.00   8          318.660   0.000
   154 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            12:42:25     1040.76   0.00  36          309.540   0.000
   155 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   12:48:10     1040.35   0.00  24          315.400   0.000
   156 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   12:43:25     1040.29   0.00   8          310.440   0.000
   157 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   12:48:12     1040.24   0.00  25          315.400   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      


           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 ALSFELD-1                                
            Długie [ 6]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    38    5    12   247.52     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    48    5    20   243.56     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    69    5    24   239.51     
              4 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    40    5    12   238.51     
              5 MAZUR           STANISŁAW       3    29    5     8   236.73     
              6 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    18    5     8   235.35     
              7 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    68    5     5   226.05     
              8 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    22    4     4   180.50     
              9 ADAMIAK         TEODOR          3    56    3     3   125.15     
             10 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    35    2     2    92.57     
             11 GUZIK           TADEUSZ         3    17    2     2    90.20     
             12 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    24    1     1    41.98     
             13 DOMAGALSKI      JAN             3    16    1     1    41.39     
             14 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    30    0     0     0.00     



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ALSFELD-1 z dnia 27.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:45:06.4 N 09:15:06.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  519.246 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   510                           
      5.Ilość konkursów.......................:  102                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1044.93                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   854.84                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,44,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,37,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 53 min. 41 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EDługie [ 6]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  510   |  102  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  510   |  102  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------


     
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu ALSFELD-1, w dniu 27.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:44:09     1044.93   1.96  38- 12-  5  511.127  50.000
     2 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        GS  14:48:03     1035.99   3.92  29-  8-  5  510.796  49.900
     3 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:51:21     1029.77   5.88   2  <   5>  511.127  49.800
     4 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS  14:59:04     1026.59   7.84  35-  2-  2  517.470  49.700
     5 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   14:57:04     1018.05   9.80   3  <   9>  511.127  49.600
     6 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   15:09:59     1014.47  11.76  48- 20-  5  522.435  49.500
     7 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GC  15:05:16     1009.91  13.73  69- 24-  5  515.324  49.410
     8 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   15:13:33     1007.49  15.69   2  <  10>  522.435  49.310
     9 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GC  15:02:32     1007.08  17.65   4  <  12>  511.127  49.210
    10 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   15:13:47     1007.04  19.61   3  <  15>  522.435  49.110
    11 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        GS  15:10:34     1005.32  21.57  22-  4-  4  518.307  49.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GC  15:04:41     1002.83  23.53   5  <  22>  511.127  48.910
    13 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  15:10:30     1000.52  25.49  40- 12-  5  515.767  48.810
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   15:11:33      998.48  27.45   2  <  19>  515.767  48.710
    15 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   15:18:27      998.06  29.41   4  <  31>  522.435  48.610
    16 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        GC  15:11:03      989.82  31.37   2  <  20>  510.796  48.510
    17 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0343-14        G   15:19:23      988.76  33.33  68-  5-  5  518.488  48.420
    18 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  15:28:12      984.61  35.29  18-  8-  5  524.995  48.320
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  15:19:57      982.51  37.25   3  <  34>  515.767  48.220
    20 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GC  15:15:23      981.58  39.22   3  <  49>  510.796  48.120
    21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GS  15:30:50      979.77  41.18   2  <  26>  524.995  48.020
    22 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   15:17:35      978.08  43.14   6  <  36>  511.127   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  15:23:32      975.01  45.10   2  <  25>  515.324  47.820
    24 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0432-14         GC  15:36:48      974.36  47.06  17-  2-  2  527.906  47.720
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10            15:24:16      973.66  49.02   3  <  27>  515.324  47.620
    26 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        G   15:34:53      972.42  50.98   3  <  37>  524.995  47.520
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  15:26:20      969.87  52.94   4  <  29>  515.324  47.430
    28 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        GS  15:33:16      962.92  54.90   2  <  78>  518.307  47.330
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GC  15:30:50      961.72  56.86   5  <  35>  515.324  47.230
    30 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0207-16        G   15:34:49      960.49  58.82   2  <  42>  518.488  47.130
    31 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            15:40:14      958.19  60.78   5  <  32>  522.435  47.030
    32 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   15:40:16      958.13  62.75   6  <  33>  522.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        GS  15:40:19      958.04  64.71   7  <  40>  522.435   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   15:33:54      957.07  66.67   4  <  41>  515.767  46.730
    35 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   15:34:40      954.89  68.63   6  <  39>  515.324   0.000
    36 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   15:31:32      952.65  70.59   7  <  38>  511.127   0.000
    37 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  15:46:43      951.57  72.55   4  <  51>  524.995  46.440
    38 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GC  15:32:19      951.26  74.51   8  <  47>  511.127   0.000
    39 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GC  15:37:37      949.70  76.47   7  <  43>  515.324   0.000
    40 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   15:46:45      946.87  78.43   8  <  55>  522.435   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   15:40:10      946.07  80.39   5  <  44>  515.767  46.040
    42 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            15:45:00      942.71  82.35   3  <  60>  518.488  45.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            15:43:35      939.37  84.31   8  <  45>  515.324   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            15:44:24      938.78  86.27   6  <  62>  515.767   0.000
    45 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            15:44:50      937.24  88.24   9  <  46>  515.324   0.000
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   15:44:58      937.01  90.20  10  <  48>  515.324   0.000
    47 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  15:41:29      935.30  92.16   9  <  80>  511.127   0.000
    48 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   15:46:00      935.25  94.12  11  <  50>  515.324   0.000
    49 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   15:41:18      935.01  96.08   4  <  52>  510.796  45.250
    50 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            15:47:42      932.38  98.04  12  <  53>  515.324   0.000
    51 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  15:59:53      929.39 100.00   5  <  75>  524.995  45.050
    52 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11             15:46:28      926.25 101.96   5  <  61>  510.796  44.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            15:52:46      923.91 103.92  13  <  54>  515.324   0.000
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   15:55:08      920.00 105.88  14  <  57>  515.324   0.000
    55 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   16:03:01      919.75 107.84   9  <  56>  522.435   0.000
    56 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15            16:04:13      917.81 109.80  10  <  59>  522.435   0.000
    57 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   15:57:35      916.00 111.76  15  <  58>  515.324   0.000
    58 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   15:59:12      913.37 113.73  16  <  65>  515.324   0.000
    59 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   16:08:54      910.32 115.69  11  <  64>  522.435   0.000
    60 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            16:05:08      909.42 117.65   4  <  98>  518.488  44.160
    61 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        GS  15:56:55      909.02 119.61   6  <  63>  510.796   0.000
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   16:02:51      908.28 121.57   7  <  67>  515.767   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GC  15:57:57      907.36 123.53   7  <  90>  510.796   0.000
    64 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   16:11:45      905.83 125.49  12  <  70>  522.435   0.000
    65 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   16:04:56      904.18 127.45  17  <  66>  515.324   0.000
    66 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   16:05:12      903.76 129.41  18  <  68>  515.324   0.000
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0459-16         G   16:06:10      903.01 131.37   8  <  69>  515.767   0.000
    68 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   16:08:20      898.82 133.33  19  <  72>  515.324   0.000
    69 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   16:10:58      895.48 135.29   9  <  87>  515.767   0.000
    70 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            16:19:05      894.45 137.25  13  <  71>  522.435   0.000
    71 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   16:19:16      894.17 139.22  14  <  79>  522.435   0.000
    72 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   16:11:41      893.60 141.18  20  <  76>  515.324   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G   16:14:19      893.24 143.14   2          517.470  42.870
    74 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-17        G   16:15:30      893.16 145.10  56-  3-  3  518.481  42.770
    75 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  16:22:59      892.87 147.06   6  <  86>  524.995   0.000
    76 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   16:12:26      892.44 149.02  21  <  85>  515.324   0.000
    77 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  16:26:42      892.19 150.98   2          527.906  42.480
    78 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-17        GC  16:15:58      892.15 152.94   3  <  84>  518.307  42.380
    79 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   16:20:51      891.76 154.90  15  <  92>  522.435   0.000
    80 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        GS  16:08:37      891.06 156.86  10  <  83>  511.127   0.000
    81 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-17        G   16:17:04      890.76 158.82   2  <  99>  518.481  42.080
    82 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-15        G   16:16:19      890.68 160.78  24-  1-  1  517.767  41.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    83 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   16:09:01      890.44 162.75  11  <  89>  511.127   0.000
    84 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-17        G   16:17:43      889.47 164.71   4          518.307  41.780
    85 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            16:15:43      887.39 166.67  22  <  91>  515.324   0.000
    86 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   16:32:54      878.07 168.63   7  <  95>  524.995   0.000
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  16:22:57      877.23 170.59  10  <  94>  515.767   0.000
    88 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   16:37:08      875.14 172.55  16-  1-  1  526.952  41.390
    89 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   16:19:45      874.10 174.51  12          511.127   0.000
    90 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   16:19:37      873.73 176.47   8          510.796   0.000
    91 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G   16:28:04      868.91 178.43  23  < 102>  515.324   0.000
    92 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   16:38:52      865.15 180.39  16  <  93>  522.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        GS  16:41:22      861.58 182.35  17  <  96>  522.435   0.000
    94 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  16:33:53      861.21 184.31  11  < 100>  515.767   0.000
    95 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   16:45:08      860.46 186.27   8          524.995   0.000
    96 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   16:42:28      860.02 188.24  18  <  97>  522.435   0.000
    97 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   16:44:24      857.29 190.20  19  < 101>  522.435   0.000
    98 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   16:40:23      856.46 192.16   5          518.488  40.400
    99 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        G   16:40:25      856.40 194.12   3          518.481  40.300
   100 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  16:37:17      856.35 196.08  12          515.767   0.000
   101 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        GS  16:45:08      856.26 198.04  20          522.435   0.000
   102 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            16:37:50      854.84 200.00  24          515.324   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   103 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   16:34:47      852.19   0.00  13          511.127   0.000
   104 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            16:40:49      850.63   0.00  25          515.324   0.000
   105 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   16:49:29      850.20   0.00  21          522.435   0.000
   106 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   16:53:10      849.28   0.00   9          524.995   0.000
   107 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        GC  16:38:31      846.37   0.00   9          510.796   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 


                                                
            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 PLAUEN-2                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    73    5    20   147.25     
              2 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    41    5    19   145.04     
              3 MADERA          EUGENIUSZ       3    43    5    18   142.20     
              4 MAZUR           STANISŁAW       3    67    5     8   137.45     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    5     7   136.91     
              6 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    47    5    10   136.73     
              7 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    31    5     7   130.88     
              8 GUZIK           TADEUSZ         3    35    5     5   129.11     
              9 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    43    5     7   128.85     
             10 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    30    3     3    83.55     
             11 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    49    4     4    82.66     
             12 DOMAGALSKI      JAN             3    27    3     3    70.43     
             13 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    25    2     2    47.43     
             14 ADAMIAK         TEODOR          3    33    1     1    20.62 


                                                              



             PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  PLAUEN-2 z dnia 03.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:32:56.9 N 12:17:33.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  312.387 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   566                           
      5.Ilość konkursów.......................:  114                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1403.18                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1244.16                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,35,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,09,07                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 31 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  566   |  114  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  566   |  114  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu PLAUEN-2, w dniu 03.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   10:35:36     1403.18   1.77  73- 20-  5  309.542  30.000
     2 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            10:35:37     1403.08   3.53   2  <   3>  309.542  29.910
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13             10:35:38     1402.97   5.30   3  <  14>  309.542  29.820
     4 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:41:06     1394.97   7.07  43- 18-  5  315.403  29.730
     5 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0207-16        G   10:40:18     1381.42   8.83  47- 10-  5  311.233  29.650
     6 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        G   10:46:09     1378.56  10.60  22-  7-  5  318.655  29.560
     7 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        GSM 10:36:26     1377.36  12.37  41- 19-  5  304.994  29.470
     8 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   10:47:45     1369.09  14.13   2  <  27>  318.655  29.380
     9 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   10:45:28     1368.54  15.90   2  <  21>  315.403  29.290
    10 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   10:38:02     1367.48  17.67   2  <  12>  304.994  29.200
    11 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        GCM 10:37:50     1366.86  19.43  67-  8-  5  304.582  29.120
    12 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   10:38:11     1366.56  21.20   3  <  15>  304.994  29.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G   10:43:22     1360.70  22.97  30-  3-  3  310.738  28.940
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  10:42:43     1359.33  24.73   4  <  16>  309.542  28.850
    15 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   10:39:23     1359.25  26.50   4  <  17>  304.994  28.760
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   10:42:46     1359.03  28.27   5  <  38>  309.542  28.670
    17 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GCM 10:40:22     1353.32  30.04   5  <  20>  304.994  28.580
    18 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GCM 10:40:16     1352.10  31.80   2  <  25>  304.582  28.500
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17            10:42:36     1351.32  33.57  31-  7-  5  307.561  28.410
    20 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        GCM 10:41:03     1349.23  35.34   6  <  22>  304.994   0.000
    21 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:48:49     1348.93  37.10   3  <  24>  315.403  28.230
    22 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G   10:41:09     1348.64  38.87   7  <  28>  304.994   0.000
    23 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        GS  10:45:13     1348.46  40.64  43-  7-  5  310.439  28.050
    24 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:49:03     1347.59  42.40   4  <  35>  315.403  27.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        GSM 10:41:13     1346.42  44.17   3  <  45>  304.582  27.880
    26 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   10:46:25     1344.90  45.94   2  <  36>  311.233  27.790
    27 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  10:52:11     1343.50  47.70   3  <  53>  318.655  27.700
    28 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   10:42:14     1342.21  49.47   8  <  33>  304.994   0.000
    29 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        GS  10:46:21     1341.86  51.24   2  <  54>  310.439  27.520
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G   10:44:17     1341.40  53.00   2  <  42>  307.561  27.430
    31 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G   10:46:43     1341.03  54.77   2  <  32>  310.738  27.350
    32 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17            10:46:57     1339.68  56.54   3          310.738  27.260
    33 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   10:42:48     1338.87  58.30   9  <  63>  304.994   0.000
    34 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        G   10:55:09     1336.56  60.07  35-  5-  5  320.975  27.080
    35 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   10:51:03     1336.17  61.84   5  <  43>  315.403  26.990
    36 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   10:48:00     1335.76  63.60   3  <  41>  311.233  26.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GS  10:55:17     1335.44  65.37  27-  3-  3  320.883  26.810
    38 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            10:46:58     1334.42  67.14   6  <  52>  309.542   0.000
    39 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         GC  10:56:26     1329.46  68.90   2  <  44>  320.975  26.640
    40 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        GC  10:49:04     1328.93  70.67  25-  2-  2  311.059  26.550
    41 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0393-15        G   10:49:13     1328.83  72.44   4  <  47>  311.233  26.460
    42 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            10:46:31     1328.46  74.20   3  <  55>  307.561  26.370
    43 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:52:30     1328.01  75.97   6  <  46>  315.403   0.000
    44 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  10:56:42     1327.99  77.74   3  <  56>  320.975  26.190
    45 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16            10:44:37     1326.48  79.51   4  <  48>  304.582  26.110
    46 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:52:47     1326.43  81.27   7  <  50>  315.403   0.000
    47 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   10:50:49     1319.81  83.04   5  <  67>  311.233  25.930
    48 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0355-17        G   10:46:03     1318.25  84.81   5  <  49>  304.582  25.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   10:46:20     1316.64  86.57   6  <  58>  304.582   0.000
    50 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   10:54:44     1315.64  88.34   8  <  51>  315.403   0.000
    51 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            10:54:53     1314.82  90.11   9  <  65>  315.403   0.000
    52 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   10:51:12     1310.51  91.87   7  <  57>  309.542   0.000
    53 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GC  10:58:50     1306.86  93.64   4  <  59>  318.655  25.400
    54 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17            10:52:34     1306.75  95.41   3  <  66>  310.439  25.310
    55 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:51:32     1300.29  97.17   4  <  75>  307.561  25.220
    56 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        G   11:02:42     1295.82  98.94   4  <  68>  320.975  25.130
    57 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   10:54:28     1292.63 100.71   8  <  60>  309.542   0.000
    58 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0355-17        G   10:50:40     1292.43 102.47   7  < 102>  304.582   0.000
    59 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G   11:01:39     1291.93 104.24   5  <  74>  318.655  24.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   10:54:40     1291.55 106.01   9  <  61>  309.542   0.000
    61 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            10:54:43     1291.28 107.77  10  <  62>  309.542   0.000
    62 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   10:54:45     1291.10 109.54  11  <  64>  309.542   0.000
    63 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GSM 10:51:16     1290.89 111.31  10  <  73>  304.994   0.000
    64 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            10:54:51     1290.57 113.07  12  <  78>  309.542   0.000
    65 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:59:32     1289.82 114.84  10  <  69>  315.403   0.000
    66 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   10:55:43     1289.65 116.61   4  <  72>  310.439  24.250
    67 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            10:56:30     1288.75 118.37   6  <  71>  311.233   0.000
    68 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0432-14         G   11:04:33     1286.22 120.14   5          320.975  24.070
    69 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   11:00:35     1284.30 121.91  11  <  70>  315.403   0.000
    70 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   11:00:36     1284.21 123.67  12  <  79>  315.403   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            10:57:26     1283.79 125.44   7  <  96>  311.233   0.000
    72 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  10:56:51     1283.60 127.21   5  <  85>  310.439  23.720
    73 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   10:52:37     1283.56 128.98  11  <  82>  304.994   0.000
    74 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  11:03:20     1283.17 130.74   6  <  76>  318.655   0.000
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GSM 10:54:55     1281.95 132.51   5  <  86>  307.561  23.450
    76 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GS  11:03:37     1281.71 134.28   7          318.655   0.000
    77 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   11:05:27     1281.23 136.04   2  < 110>  320.883  23.270
    78 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            10:57:05     1278.66 137.81  13  <  80>  309.542   0.000
    79 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   11:01:48     1277.97 139.58  13  <  81>  315.403   0.000
    80 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  10:57:29     1276.55 141.34  14  <  84>  309.542   0.000
    81 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   11:02:27     1274.61 143.11  14  <  90>  315.403   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   10:54:57     1271.07 144.88  12  <  83>  304.994   0.000
    83 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   10:54:59     1270.90 146.64  13  <  89>  304.994   0.000
    84 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GC  10:58:57     1268.88 148.41  15  <  87>  309.542   0.000
    85 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   10:59:58     1267.27 150.18   6  <  98>  310.439   0.000
    86 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0459-16         G   10:57:52     1266.38 151.94   6  <  94>  307.561   0.000
    87 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   10:59:49     1264.38 153.71  16  <  93>  309.542   0.000
    88 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-047-16         G   11:05:27     1262.37 155.48  49-  4-  4  316.161  22.300
    89 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GSM 10:56:37     1262.31 157.24  14  <  91>  304.994   0.000
    90 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   11:05:15     1260.35 159.01  15  <  92>  315.403   0.000
    91 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GSM 10:57:14     1259.09 160.78  15  <  97>  304.994   0.000
    92 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   11:05:37     1258.51 162.54  16  <  95>  315.403   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10            11:00:59     1258.39 164.31  17  <  99>  309.542   0.000
    94 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   10:59:41     1256.98 166.08   7          307.561   0.000
    95 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            11:05:57     1256.84 167.84  17  < 112>  315.403   0.000
    96 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            11:02:43     1256.41 169.61   8  < 100>  311.233   0.000
    97 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GCM 10:57:48     1256.15 171.38  16  < 101>  304.994   0.000
    98 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G   11:02:14     1255.65 173.14   7          310.439   0.000
    99 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   11:01:37     1255.15 174.91  18  < 106>  309.542   0.000
   100 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   11:03:02     1254.80 176.68   9  < 105>  311.233   0.000
   101 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   10:58:07     1254.52 178.45  17  < 103>  304.994   0.000
   102 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   10:57:57     1253.68 180.21   8          304.582   0.000
   103 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   10:58:43     1251.43 181.98  18  < 109>  304.994   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-17        G   11:03:50     1250.07 183.75   2          311.059  20.880
   105 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17            11:04:05     1249.51 185.51  10          311.233   0.000
   106 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  11:02:52     1248.83 187.28  19  < 108>  309.542   0.000
   107 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   11:04:16     1248.45 189.05  33-  1-  1  311.197  20.620
   108 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   11:03:01     1248.07 190.81  20          309.542   0.000
   109 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        G M 10:59:25     1247.85 192.58  19          304.994   0.000
   110 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-17        G   11:12:18     1247.12 194.35   3          320.883  20.350
   111 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-14        G   11:08:42     1246.20 196.11   2  < 113>  316.161  20.270
   112 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   11:08:25     1244.60 197.88  18          315.403   0.000
   113 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-13         G   11:09:03     1244.48 199.65   3  < 114>  316.161  20.090
   114 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0155-17            11:09:07     1244.16 201.41   4          316.161  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   115 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16            11:00:00     1243.19   0.00   9          304.582   0.000
   116 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            11:08:44     1243.05   0.00  19          315.403   0.000
   117 BUDZIŃSKI ANDRZEJ               3 PL-0346-17        G   11:05:34     1242.12   0.00  11          311.233   0.000
   118 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17            11:00:47     1239.23   0.00  10          304.582   0.000
   119 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-17        G   11:03:37     1237.09   0.00   8          307.561   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 11.06.18 ALSFELD-2                                
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    71    5    19   246.66     
              2 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    41    5     9   236.15     
              3 MADERA          EUGENIUSZ       3    30    5     8   233.33     
              4 MAZUR           STANISŁAW       3    29    5     9   233.15     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    20    5     5   225.09     
              6 DOMAGALSKI      JAN             3    10    3     3   134.91     
              7 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    23    3     3   130.70     
              8 GUZIK           TADEUSZ         3    20    1     1    46.67     
              9 ADAMIAK         TEODOR          3    21    1     1    41.75     
             10 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    13    0     0     0.00     
             11 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    11    0     0     0.00



              PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ALSFELD-2 z dnia 11.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:45:06.4 N 09:15:06.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  519.298 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   289                           
      5.Ilość konkursów.......................:   58                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1244.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1045.60                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,39,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,57,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 18 min. 40 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   11   |  289   |   58  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  289   |   58  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu ALSFELD-2, w dniu 11.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  16:39:11     1244.19   3.46  71- 19-  5  515.324  50.000
     2 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GS  17:07:34     1190.67   6.92  10-  3-  3  526.952  49.820
     3 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GCM 16:57:35     1181.57  10.38  41-  9-  5  511.127  49.650
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:01:15     1181.26  13.84   2  <   5>  515.324  49.470
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:01:31     1180.54  17.30   3  <   6>  515.324  49.300
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             G   17:02:08     1178.87  20.76   4  <   8>  515.324  49.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GCM 16:59:52     1175.37  24.22   2  <  12>  511.127  48.950
     8 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:08:30     1161.95  27.68   5  <   9>  515.324  48.770
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:09:45     1158.68  31.14   6  <  10>  515.324   0.000
    10 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:13:06     1150.02  34.60   7  <  14>  515.324   0.000
    11 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         G   17:21:58     1148.87  38.06  20-  5-  5  524.995  48.250
    12 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   17:10:09     1148.21  41.52   3  <  27>  511.127  48.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   17:11:38     1143.66  44.98  29-  9-  5  510.796  47.890
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM 17:17:49     1138.04  48.44   8  <  25>  515.324   0.000
    15 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   17:16:03     1132.46  51.90   2  <  16>  510.796  47.540
    16 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G   17:16:10     1132.17  55.36   3  <  28>  510.796  47.370
    17 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:26:32     1131.96  58.82  30-  8-  5  522.435  47.190
    18 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:26:34     1131.87  62.28   2  <  19>  522.435  47.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:28:25     1127.36  65.74   3  <  22>  522.435  46.840
    20 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:33:23     1127.08  69.20  20-  1-  1  527.906  46.670
    21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  17:30:53     1126.88  72.66   2  <  23>  524.995  46.490
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:29:34     1124.56  76.12   4  <  24>  522.435  46.320
    23 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  17:32:32     1122.90  79.58   3  <  43>  524.995  46.140
    24 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:30:27     1122.43  83.04   5  <  33>  522.435  45.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   17:24:27     1121.61  86.51   9  <  31>  515.324   0.000
    26 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS  17:27:30     1118.85  89.97  23-  3-  3  517.470  45.610
    27 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G   17:22:35     1117.01  93.43   4  <  35>  511.127  45.440
    28 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   17:24:10     1112.44  96.89   4  <  29>  510.796  45.260
    29 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   17:24:20     1112.04 100.35   5  <  34>  510.796  45.090
    30 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS  17:30:39     1111.29 103.81   2  <  57>  517.470  44.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GCM 17:30:58     1105.93 107.27  10  <  37>  515.324   0.000
    32 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  17:41:30     1105.88 110.73   2  <  55>  526.952  44.560
    33 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:38:08     1104.20 114.19   6  <  38>  522.435   0.000
    34 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   17:28:02     1103.15 117.65   6  <  41>  510.796   0.000
    35 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GCM 17:28:40     1102.36 121.11   5  <  36>  511.127  44.040
    36 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:28:45     1102.16 124.57   6  <  39>  511.127   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            17:33:27     1100.06 128.03  11  <  40>  515.324   0.000
    38 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:40:59     1097.59 131.49   7  <  51>  522.435   0.000
    39 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GSM 17:30:50     1097.23 134.95   7  <  45>  511.127   0.000
    40 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:37:00     1091.79 138.41  12  <  44>  515.324   0.000
    41 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        G   17:33:45     1089.70 141.87   7  <  42>  510.796   0.000
    42 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   17:33:55     1089.31 145.33   8  <  52>  510.796   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  17:49:36     1083.36 148.79   4  <  49>  524.995  42.630
    44 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:44:05     1075.65 152.25  13  <  46>  515.324   0.000
    45 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   17:43:45     1067.63 155.71   8  <  50>  511.127   0.000
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15            17:48:11     1066.52 159.17  14  <  47>  515.324   0.000
    47 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:48:18     1066.26 162.63  15  <  53>  515.324   0.000
    48 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   17:54:37     1058.95 166.09  21-  1-  1  518.481  41.750
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  18:01:31     1057.36 169.55   5          524.995  41.580
    50 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:48:38     1056.85 173.01   9          511.127   0.000
    51 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   18:00:21     1054.68 176.47   8          522.435   0.000
    52 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   17:49:33     1054.17 179.93   9          510.796   0.000
    53 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:55:12     1051.25 183.39  16  <  54>  515.324   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:56:36     1048.26 186.85  17  <  56>  515.324   0.000
    55 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  18:08:33     1046.47 190.31   3          526.952  40.530
    56 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GC  17:57:38     1046.06 193.77  18  <  58>  515.324   0.000
    57 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-14        G   17:59:42     1046.03 197.23   3          517.470  40.180
    58 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:57:51     1045.60 200.69  19          515.324   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    59 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10            17:58:17     1044.68   0.00  20          515.324   0.000
    60 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  18:10:30     1042.44   0.00   4          526.952   0.000
    61 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            18:00:20     1040.36   0.00  21          515.324   0.000
    62 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   18:02:59     1039.13   0.00   4          517.470   0.000
    63 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   18:10:16     1039.05   0.00   6          524.995   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 11.06.18 ALSFELD-2                                
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    71    5    19   246.66     
              2 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    41    5     9   236.15     
              3 MADERA          EUGENIUSZ       3    30    5     8   233.33     
              4 MAZUR           STANISŁAW       3    29    5     9   233.15     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    20    5     5   225.09     
              6 DOMAGALSKI      JAN             3    10    3     3   134.91     
              7 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    23    3     3   130.70     
              8 GUZIK           TADEUSZ         3    20    1     1    46.67     
              9 ADAMIAK         TEODOR          3    21    1     1    41.75     
             10 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    13    0     0     0.00     
             11 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    11    0     0     0.00



              PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ALSFELD-2 z dnia 11.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:45:06.4 N 09:15:06.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  519.298 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   289                           
      5.Ilość konkursów.......................:   58                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1244.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1045.60                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,39,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,57,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 18 min. 40 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   11   |  289   |   58  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  289   |   58  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu ALSFELD-2, w dniu 11.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  16:39:11     1244.19   3.46  71- 19-  5  515.324  50.000
     2 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GS  17:07:34     1190.67   6.92  10-  3-  3  526.952  49.820
     3 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GCM 16:57:35     1181.57  10.38  41-  9-  5  511.127  49.650
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:01:15     1181.26  13.84   2  <   5>  515.324  49.470
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:01:31     1180.54  17.30   3  <   6>  515.324  49.300
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             G   17:02:08     1178.87  20.76   4  <   8>  515.324  49.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GCM 16:59:52     1175.37  24.22   2  <  12>  511.127  48.950
     8 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:08:30     1161.95  27.68   5  <   9>  515.324  48.770
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:09:45     1158.68  31.14   6  <  10>  515.324   0.000
    10 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:13:06     1150.02  34.60   7  <  14>  515.324   0.000
    11 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         G   17:21:58     1148.87  38.06  20-  5-  5  524.995  48.250
    12 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   17:10:09     1148.21  41.52   3  <  27>  511.127  48.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   17:11:38     1143.66  44.98  29-  9-  5  510.796  47.890
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM 17:17:49     1138.04  48.44   8  <  25>  515.324   0.000
    15 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   17:16:03     1132.46  51.90   2  <  16>  510.796  47.540
    16 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G   17:16:10     1132.17  55.36   3  <  28>  510.796  47.370
    17 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:26:32     1131.96  58.82  30-  8-  5  522.435  47.190
    18 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:26:34     1131.87  62.28   2  <  19>  522.435  47.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:28:25     1127.36  65.74   3  <  22>  522.435  46.840
    20 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:33:23     1127.08  69.20  20-  1-  1  527.906  46.670
    21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  17:30:53     1126.88  72.66   2  <  23>  524.995  46.490
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:29:34     1124.56  76.12   4  <  24>  522.435  46.320
    23 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  17:32:32     1122.90  79.58   3  <  43>  524.995  46.140
    24 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:30:27     1122.43  83.04   5  <  33>  522.435  45.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   17:24:27     1121.61  86.51   9  <  31>  515.324   0.000
    26 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS  17:27:30     1118.85  89.97  23-  3-  3  517.470  45.610
    27 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G   17:22:35     1117.01  93.43   4  <  35>  511.127  45.440
    28 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   17:24:10     1112.44  96.89   4  <  29>  510.796  45.260
    29 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   17:24:20     1112.04 100.35   5  <  34>  510.796  45.090
    30 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS  17:30:39     1111.29 103.81   2  <  57>  517.470  44.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GCM 17:30:58     1105.93 107.27  10  <  37>  515.324   0.000
    32 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  17:41:30     1105.88 110.73   2  <  55>  526.952  44.560
    33 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:38:08     1104.20 114.19   6  <  38>  522.435   0.000
    34 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   17:28:02     1103.15 117.65   6  <  41>  510.796   0.000
    35 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GCM 17:28:40     1102.36 121.11   5  <  36>  511.127  44.040
    36 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:28:45     1102.16 124.57   6  <  39>  511.127   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            17:33:27     1100.06 128.03  11  <  40>  515.324   0.000
    38 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:40:59     1097.59 131.49   7  <  51>  522.435   0.000
    39 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GSM 17:30:50     1097.23 134.95   7  <  45>  511.127   0.000
    40 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:37:00     1091.79 138.41  12  <  44>  515.324   0.000
    41 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        G   17:33:45     1089.70 141.87   7  <  42>  510.796   0.000
    42 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   17:33:55     1089.31 145.33   8  <  52>  510.796   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  17:49:36     1083.36 148.79   4  <  49>  524.995  42.630
    44 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:44:05     1075.65 152.25  13  <  46>  515.324   0.000
    45 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G   17:43:45     1067.63 155.71   8  <  50>  511.127   0.000
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15            17:48:11     1066.52 159.17  14  <  47>  515.324   0.000
    47 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:48:18     1066.26 162.63  15  <  53>  515.324   0.000
    48 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   17:54:37     1058.95 166.09  21-  1-  1  518.481  41.750
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  18:01:31     1057.36 169.55   5          524.995  41.580
    50 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:48:38     1056.85 173.01   9          511.127   0.000
    51 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   18:00:21     1054.68 176.47   8          522.435   0.000
    52 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   17:49:33     1054.17 179.93   9          510.796   0.000
    53 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:55:12     1051.25 183.39  16  <  54>  515.324   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:56:36     1048.26 186.85  17  <  56>  515.324   0.000
    55 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  18:08:33     1046.47 190.31   3          526.952  40.530
    56 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GC  17:57:38     1046.06 193.77  18  <  58>  515.324   0.000
    57 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-14        G   17:59:42     1046.03 197.23   3          517.470  40.180
    58 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:57:51     1045.60 200.69  19          515.324   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    59 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10            17:58:17     1044.68   0.00  20          515.324   0.000
    60 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  18:10:30     1042.44   0.00   4          526.952   0.000
    61 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            18:00:20     1040.36   0.00  21          515.324   0.000
    62 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   18:02:59     1039.13   0.00   4          517.470   0.000
    63 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   18:10:16     1039.05   0.00   6          524.995   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 23.06.18 PLAUEN-3                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MADERA          EUGENIUSZ       3    38    5    13   146.34     
              2 MAZUR           STANISŁAW       3    62    5    14   144.89     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    61    5    19   137.93     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    37    5    12   136.58     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    5    10   132.20     
              6 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    40    4     4   107.80     
              7 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    41    3     3    76.34     
              8 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    35    3     3    71.95     
              9 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    17    3     3    65.48     
             10 GUZIK           TADEUSZ         3    38    2     2    49.02     
             11 ADAMIAK         TEODOR          3    21    0     0     0.00





           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  PLAUEN-3 z dnia 23.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:32:56.9 N 12:17:33.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  312.159 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   412                           
      5.Ilość konkursów.......................:   83                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1787.63                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1661.18                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,50,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,09,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 29 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   11   |  412   |   83  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  412   |   83  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  

                                                                             
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu PLAUEN-3, w dniu 23.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS   8:50:23     1787.63   2.43  62- 14-  5  304.582  30.000
     2 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    8:50:38     1785.01   4.85   2  <   3>  304.582  29.880
     3 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             8:50:48     1783.27   7.28   3  <  12>  304.582  29.760
     4 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        GS   8:55:07     1772.76   9.71  40-  4-  4  310.439  29.630
     5 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G    8:59:03     1761.54  12.14  38- 13-  5  315.403  29.510
     6 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             8:59:24     1758.10  14.56   2  <   7>  315.403  29.390
     7 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G    9:00:00     1752.24  16.99   3  <   8>  315.403  29.270
     8 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:00:04     1751.59  19.42   4  <   9>  315.403  29.150
     9 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:00:07     1751.10  21.84   5  <  22>  315.403  29.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        GCM  8:54:17     1749.99  24.27  37- 12-  5  304.994  28.900
    11 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        GS   8:57:35     1748.13  26.70   2  <  32>  310.439  28.780
    12 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G    8:54:22     1746.79  29.13   4  <  29>  304.582  28.660
    13 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GC   9:02:30     1746.06  31.55  22- 10-  5  318.655  28.540
    14 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-11        GC   9:02:36     1745.10  33.98   2  <  18>  318.655  28.410
    15 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:57:25     1744.72  36.41  61- 19-  5  309.542  28.290
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             8:57:30     1743.90  38.83   2  <  23>  309.542  28.170
    17 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GSM  8:55:26     1738.52  41.26   2  <  25>  304.994  28.050
    18 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS   9:03:35     1735.75  43.69   3  <  47>  318.655  27.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-15        G    9:02:11     1735.40  46.12  41-  3-  3  316.161  27.800
    20 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-12        G    9:05:31     1730.17  48.54  38-  2-  2  320.975  27.680
    21 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-13         G    9:02:49     1729.39  50.97   2  <  75>  316.161  27.560
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:02:33     1727.76  53.40   6  <  41>  315.403   0.000
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    8:59:13     1727.19  55.83   3  <  24>  309.542  27.320
    24 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G    8:59:25     1725.27  58.25   4  <  26>  309.542  27.200
    25 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:56:55     1723.94  60.68   3  <  30>  304.994  27.070
    26 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GC   8:59:56     1720.32  63.11   5  <  27>  309.542  26.950
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    8:59:59     1719.84  65.53   6  <  28>  309.542   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:00:01     1719.52  67.96   7  <  39>  309.542   0.000
    29 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0206-17        G    8:57:08     1719.51  70.39   5  <  31>  304.582  26.590
    30 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:57:28     1718.60  72.82   4  <  33>  304.994  26.460
    31 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:57:18     1717.89  75.24   6  <  34>  304.582   0.000
    32 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS   9:00:49     1716.87  77.67   3  <  57>  310.439  26.220
    33 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G    8:57:40     1716.66  80.10   5  <  35>  304.994  26.100
    34 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16             8:57:28     1716.28  82.52   7  <  44>  304.582   0.000
    35 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:57:43     1716.18  84.95   6  <  37>  304.994   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G    9:01:08     1715.52  87.38  35-  3-  3  310.738  25.730
    37 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:57:49     1715.22  89.81   7  <  43>  304.994   0.000
    38 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-14        G    9:01:11     1715.05  92.23   2  <  77>  310.738  25.490
    39 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:00:38     1713.65  94.66   8  <  40>  309.542   0.000
    40 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:00:40     1713.33  97.09   9  <  45>  309.542   0.000
    41 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:04:19     1711.20  99.51   7  <  42>  315.403   0.000
    42 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:04:20     1711.05 101.94   8  <  58>  315.403   0.000
    43 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:58:29     1708.81 104.37   8  <  49>  304.994   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    8:58:22     1707.62 106.80   8  <  56>  304.582   0.000
    45 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14             9:01:22     1706.72 109.22  10  <  46>  309.542   0.000
    46 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             G    9:01:26     1706.09 111.65  11  <  48>  309.542   0.000
    47 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:06:49     1705.71 114.08   4  <  59>  318.655  24.390
    48 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GS   9:01:29     1705.62 116.50  12  <  52>  309.542   0.000
    49 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    8:59:02     1703.56 118.93   9  <  51>  304.994   0.000
    50 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        G    9:02:46     1701.95 121.36  17-  3-  3  311.059  24.020
    51 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:59:18     1701.03 123.79  10  <  55>  304.994   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:02:00     1700.78 126.21  13  <  53>  309.542   0.000
    53 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:02:06     1699.85 128.64  14  <  54>  309.542   0.000
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13              9:02:07     1699.69 131.07  15  <  63>  309.542   0.000
    55 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    8:59:36     1698.19 133.50  11  <  61>  304.994   0.000
    56 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        GS   8:59:34     1696.21 135.92   9  <  62>  304.582   0.000
    57 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS   9:03:30     1691.77 138.35   4          310.439  23.170
    58 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:06:43     1689.21 140.78   9  <  68>  315.403   0.000
    59 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:08:39     1689.13 143.20   5  <  60>  318.655  22.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:08:42     1688.69 145.63   6  <  71>  318.655   0.000
    61 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GS   9:00:45     1687.38 148.06  12          304.994   0.000
    62 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        GS   9:00:41     1685.72 150.49  10  <  66>  304.582   0.000
    63 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:03:59     1682.45 152.91  16  <  64>  309.542   0.000
    64 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:04:02     1681.99 155.34  17  <  65>  309.542   0.000
    65 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:04:04     1681.68 157.77  18  <  67>  309.542   0.000
    66 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-14        G    9:01:09     1681.38 160.19  11  <  74>  304.582   0.000
    67 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:04:13     1680.32 162.62  19          309.542   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    68 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:07:47     1679.61 165.05  10  <  69>  315.403   0.000
    69 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G    9:07:48     1679.46 167.48  11  <  70>  315.403   0.000
    70 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:07:59     1677.82 169.90  12  <  83>  315.403   0.000
    71 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:10:17     1674.63 172.33   7  <  73>  318.655   0.000
    72 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        GS   9:11:58     1672.04 174.76   2          320.975  21.340
    73 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:10:42     1670.98 177.18   8  <  79>  318.655   0.000
    74 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:02:17     1670.93 179.61  12  <  80>  304.582   0.000
    75 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-16        G    9:09:29     1668.54 182.04   3          316.161  20.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         G    9:06:41     1666.24 184.47   2  <  78>  311.059  20.850
    77 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-16        G    9:06:36     1665.26 186.89   3          310.738  20.730
    78 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-17        G    9:06:48     1665.20 189.32   3          311.059  20.610
    79 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS   9:11:27     1664.43 191.75   9  <  81>  318.655   0.000
    80 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             9:03:14     1662.26 194.17  13  <  82>  304.582   0.000
    81 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:11:47     1661.54 196.60  10          318.655   0.000
    82 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0355-17        G    9:03:20     1661.36 199.03  14          304.582   0.000
    83 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G    9:09:52     1661.18 201.46  13          315.403   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    84 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GCM  9:04:07     1656.53   0.00  13          304.994   0.000
    85 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:14:32     1649.97   0.00   3          320.975   0.000
    86 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:08:09     1649.96   0.00   5          310.439   0.000
    87 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G    9:08:17     1648.79   0.00   6          310.439   0.000
    88 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             9:04:47     1648.32   0.00  15          304.582   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    39    5    12   345.48     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    31    5    13   337.39     
              3 MAZUR           STANISŁAW       3    21    5     5   329.76     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    24    5     8   319.04     
              5 DOMAGALSKI      JAN             3    10    2     2   131.66     
              6 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    21    2     2   125.95     
              7 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     9    1     1    70.00     
              8 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3     1    0     0     0.00     
              9 PRZYŁUCKI       JULIAN          3     6    0     0     0.00     
             10 GUZIK           TADEUSZ         3    18    0     0     0.00     
             11 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     9    0     0     0.00     
             12 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    26    0     0     0.00

                                                  
            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Długi dys. [ 6]                                                     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    39    5    12   345.48     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    31    5    13   337.39     
              3 MAZUR           STANISŁAW       3    21    5     5   329.76     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    24    5     8   319.04     
              5 DOMAGALSKI      JAN             3    10    2     2   131.66     
              6 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    21    2     2   125.95     
              7 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     9    1     1    70.00     
              8 GUZIK           TADEUSZ         3    18    0     0     0.00     
              9 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    26    0     0     0.00     
             10 PRZYŁUCKI       JULIAN          3     6    0     0     0.00     
             11 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3     9    0     0     0.00     
             12 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3     1    0     0     0.00 

  



             PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 30.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  714.655 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   215                           
      5.Ilość konkursów.......................:   43                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1104.17                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   943.46                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,36,16                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,16,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 40 min. 18 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   12   |  215   |   43  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  215   |   43  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
    

                                                                           
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 30.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GC  16:36:16     1104.17   4.65   9-  1-  1  719.106  70.000
     2 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:06:27     1040.54   9.30  39- 12-  5  709.073  69.760
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  17:11:15     1033.26  13.95   2  <   4>  709.073  69.520
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:11:54     1032.28  18.60   3  <   5>  709.073  69.290
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   17:13:59     1029.16  23.26   4  <  10>  709.073  69.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   17:24:43     1026.05  27.91  31- 13-  5  717.946  68.810
     7 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        GC  17:13:58     1024.12  32.56  21-  5-  5  705.587  68.570
     8 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GC  17:16:35     1020.50  37.21  24-  8-  5  705.759  68.330
     9 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   17:29:02     1019.76  41.86   2  <  11>  717.946  68.100
    10 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  17:21:02     1018.73  46.51   5  <  14>  709.073  67.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            17:29:54     1018.51  51.16   3  <  15>  717.946  67.620
    12 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        GC  17:22:05     1012.20  55.81   2  <  21>  705.587  67.380
    13 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GC  17:40:51     1006.44  60.47  10-  2-  2  720.461  67.140
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   17:30:22     1005.25  65.12   6  <  16>  709.073   0.000
    15 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   17:41:14     1002.39  69.77   4  <  17>  717.946  66.670
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            17:35:42      997.71  74.42   7  <  18>  709.073   0.000
    17 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:51:21      988.43  79.07   5  <  19>  717.946  66.190
    18 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  17:43:48      986.47  83.72   8  <  29>  709.073   0.000
    19 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:54:51      983.69  88.37   6  <  20>  717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:59:54      976.93  93.02   7  <  22>  717.946   0.000
    21 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        GS  17:47:35      976.48  97.67   3  <  23>  705.587  65.240
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   18:02:19      973.73 102.33   8  <  25>  717.946   0.000
    23 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  17:50:06      973.09 106.98   4  <  27>  705.587  64.760
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  18:07:41      970.08 111.63   2          720.461  64.520
    25 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   18:05:59      968.91 116.28   9  <  31>  717.946   0.000
    26 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  17:54:09      967.92 120.93   2  <  32>  705.759  64.050
    27 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16            17:54:51      966.76 125.58   5          705.587  63.810
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   18:02:53      966.66 130.23  21-  2-  2  713.285  63.570
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            18:00:39      963.87 134.88   9  <  30>  709.073   0.000
    30 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10            18:04:41      958.62 139.53  10  <  41>  709.073   0.000
    31 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   18:13:57      958.60 144.19  10  <  36>  717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GC  18:01:58      957.65 148.84   3  <  34>  705.759  62.620
    33 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   18:10:03      957.37 153.49   2          713.285  62.380
    34 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   18:03:09      956.12 158.14   4  <  35>  705.759  62.140
    35 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GS  18:03:30      955.67 162.79   5  <  37>  705.759  61.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   18:17:11      954.48 167.44  11  <  38>  717.946   0.000
    37 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GC  18:05:09      953.54 172.09   6  <  39>  705.759   0.000
    38 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   18:18:12      953.19 176.74  12  <  40>  717.946   0.000
    39 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   18:05:48      952.70 181.40   7  <  42>  705.759   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   18:19:08      952.02 186.05  13          717.946   0.000
    41 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  18:13:15      947.64 190.70  11  <  43>  709.073   0.000
    42 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        G   18:12:17      944.43 195.35   8          705.759   0.000
    43 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            18:16:34      943.46 200.00  12          709.073   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    44 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   18:27:12      941.94   0.00  14          717.946   0.000
    45 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        GS  18:29:37      940.48   0.00   2          719.106   0.000
    46 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        GS  18:17:11      938.05   0.00   6          705.587   0.000
    47 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS  18:26:50      936.27   0.00   3          713.285   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   18:20:42      933.91   0.00   9          705.759   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 PLAUEN-4                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    42    5    18   148.35     
              2 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    47    5    11   141.48     
              3 MADERA          EUGENIUSZ       3    22    5    10   138.81     
              4 MAZUR           STANISŁAW       3    38    5     7   125.37     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    18    5     6   123.44     
              6 DOMAGALSKI      JAN             3    22    4     4    95.67     
              7 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    25    4     4    94.18     
              8 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    27    3     3    64.92     
              9 GUZIK           TADEUSZ         3    33    2     2    45.97     
             10 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    2     2    43.28     
             11 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    36    1     1    26.87     
             12 ADAMIAK         TEODOR          3    16    0     0     0.00






           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  PLAUEN-4F z dnia 08.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:32:56.9 N 12:17:33.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  312.886 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   336                           
      5.Ilość konkursów.......................:   68                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1492.97                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1376.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,12,20                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,30,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 23 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   12   |  336   |   68  |20.24|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  336   |   68  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu PLAUEN-4, w dniu 08.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:12:20     1492.97   2.98  42- 18-  5  309.542  30.000
     2 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:15:32     1470.28   5.95   2  <   3>  309.542  29.850
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GCM  9:15:33     1470.16   8.93   3  <   4>  309.542  29.700
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:15:36     1469.81  11.90   4  <   6>  309.542  29.550
     5 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        G    9:13:27     1463.15  14.88  47- 11-  5  304.994  29.400
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GSM  9:16:35     1462.98  17.86   5  <   8>  309.542  29.250
     7 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-17        GCM  9:13:49     1460.58  20.83   2  <  12>  304.994  29.100
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:17:58     1453.48  23.81   6  <   9>  309.542   0.000
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        GSM  9:18:17     1451.32  26.79   7  <  14>  309.542   0.000
    10 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:22:34     1449.68  29.76  22- 10-  5  315.403  28.660
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:22:54     1447.47  32.74   2  <  13>  315.403  28.510
    12 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GCM  9:15:43     1447.41  35.71   3  <  17>  304.994  28.360
    13 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:23:00     1446.80  38.69   3  <  15>  315.403  28.210
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13              9:19:04     1446.01  41.67   8  <  20>  309.542   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17             9:24:02     1439.98  44.64   4  <  31>  315.403  27.910
    16 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G    9:29:08     1431.66  47.62  22-  4-  4  320.883  27.760
    17 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:18:33     1428.21  50.60   4  <  21>  304.994  27.610
    18 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:28:08     1428.09  53.57  18-  6-  5  318.655  27.460
    19 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:18:47     1424.72  56.55  38-  7-  5  304.582  27.310
    20 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G    9:23:12     1418.62  59.52   9  <  24>  309.542   0.000
    21 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GSM  9:20:14     1417.04  62.50   5  <  23>  304.994  27.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-17             9:28:15     1416.18  65.48  36-  1-  1  316.161  26.870
    23 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:20:24     1415.94  68.45   6  <  26>  304.994   0.000
    24 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G    9:23:42     1415.37  71.43  10  <  25>  309.542   0.000
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:23:49     1414.62  74.40  11  <  37>  309.542   0.000
    26 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:20:50     1413.10  77.38   7  <  34>  304.994   0.000
    27 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:30:37     1412.37  80.36   2  <  38>  318.655  26.120
    28 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             9:20:43     1411.95  83.33   2  <  29>  304.582  25.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0355-17        G    9:20:55     1410.65  86.31   3  <  30>  304.582  25.820
    30 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G    9:21:00     1410.10  89.29   4  <  64>  304.582  25.670
    31 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:28:42     1409.94  92.26   5  <  32>  315.403  25.520
    32 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G    9:28:44     1409.73  95.24   6  <  33>  315.403   0.000
    33 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G    9:28:46     1409.52  98.21   7  <  41>  315.403   0.000
    34 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GCM  9:21:31     1408.64 101.19   8  <  54>  304.994   0.000
    35 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS   9:25:26     1408.31 104.17  25-  4-  4  310.439  24.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GC   9:32:55     1408.30 107.14  33-  2-  2  320.975  24.780
    37 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM  9:25:00     1407.01 110.12  12  <  40>  309.542   0.000
    38 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:31:49     1404.90 113.10   3  <  49>  318.655  24.480
    39 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GC   9:33:27     1404.61 116.07   2  <  47>  320.883  24.330
    40 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:25:36     1403.18 119.05  13  <  42>  309.542   0.000
    41 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G    9:29:48     1403.04 122.02   8  <  45>  315.403   0.000
    42 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:25:45     1402.23 125.00  14  <  50>  309.542   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        GS   9:26:24     1402.16 127.98   2  <  44>  310.439  23.730
    44 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17        G    9:26:26     1401.95 130.95   3  <  55>  310.439  23.580
    45 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:30:07     1401.07 133.93   9  <  48>  315.403   0.000
    46 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:27:00     1399.72 136.90  27-  3-  3  310.738  23.280
    47 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        GC   9:34:26     1398.59 139.88   3  <  65>  320.883  23.130
    48 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G    9:31:10     1394.56 142.86  10          315.403   0.000
    49 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:33:30     1394.55 145.83   4  <  51>  318.655  22.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             GSM  9:27:03     1394.02 148.81  15  <  52>  309.542   0.000
    51 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-11        G    9:33:38     1393.74 151.79   5  <  59>  318.655  22.540
    52 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:27:09     1393.39 154.76  16  <  53>  309.542   0.000
    53 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GSM  9:27:10     1393.29 157.74  17  <  62>  309.542   0.000
    54 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G    9:24:02     1392.46 160.71   9  <  61>  304.994   0.000
    55 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GS   9:28:08     1391.27 163.69   4          310.439  21.940
    56 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        G M  9:29:06     1388.04 166.67  10-  2-  2  311.059  21.790
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:29:07     1386.50 169.64   2  <  68>  310.738  21.640
    58 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        GCM  9:29:23     1386.28 172.62   2          311.059  21.490
    59 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-17        G    9:35:01     1385.36 175.60   6          318.655   0.000
    60 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-17        GS   9:36:46     1384.91 178.57   2          320.975  21.190
    61 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-17        G    9:25:30     1383.19 181.55  10  <  63>  304.994   0.000
    62 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G    9:28:48     1383.12 184.52  18          309.542   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GSM  9:25:32     1382.98 187.50  11          304.994   0.000
    64 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17        G    9:25:28     1381.53 190.48   5  <  66>  304.582  20.600
    65 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-17        G    9:37:19     1381.23 193.45   4          320.883  20.450
    66 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G    9:25:31     1381.22 196.43   6  <  67>  304.582   0.000
    67 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-17             9:25:45     1379.76 199.40   7          304.582   0.000
    68 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL-0346-17        G    9:30:43     1376.67 202.38   3          310.738  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    69 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GC   9:38:09     1376.29   0.00   5          320.883   0.000
    70 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-17             9:30:53     1374.33   0.00   5          310.439   0.000
    71 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GSM  9:30:16     1374.11   0.00  19          309.542   0.000
    72 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GCM  9:30:20     1373.71   0.00  20          309.542   0.000
    73 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17             9:30:25     1373.20   0.00  21          309.542   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------         



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MADERA          EUGENIUSZ       3    22    5    13   345.78     
              2 WOLARZ          JANUSZ          3    41    5     8   331.15     
              3 MAZUR           STANISŁAW       3    17    3     3   192.70     
              4 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     8    2     2   128.07     
              5 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    14    1     1    61.54     
              6 BIAŁOWĄS        DANIEL          3     1    0     0     0.00     
              7 KRZEMIŃSKI      MAREK           3     9    0     0     0.00     
              8 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3     1    0     0     0.00     
              9 DOMAGALSKI      JAN             3     9    0     0     0.00     
             10 GUZIK           TADEUSZ         3    10    0     0     0.00


                                                               



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  714.784 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   132                           
      5.Ilość konkursów.......................:   27                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1341.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1245.81                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,50,02                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,24,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:34 min.  8 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   10   |  132   |   27  |20.45|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  132   |   27  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:50:02     1341.87   7.58  22- 13-  5  717.946  70.000
     2 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:52:54     1334.72  15.15   2  <   3>  717.946  69.620
     3 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            14:55:12     1329.04  22.73   3  <   4>  717.946  69.230
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   14:58:12     1321.70  30.30   4  <   6>  717.946  68.850
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM 14:52:22     1319.53  37.88  41-  8-  5  709.073  68.460
     6 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   15:00:08     1317.01  45.45   5  <  11>  717.946  68.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G M 15:05:55     1305.29  53.03   8-  2-  2  719.106  67.690
     8 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   14:57:44     1300.06  60.61  17-  3-  3  705.587  67.310
     9 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   15:01:38     1297.16  68.18   2  <  10>  709.073  66.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   15:03:04     1293.77  75.76   3  <  14>  709.073  66.540
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            15:10:48     1291.73  83.33   6  <  12>  717.946   0.000
    12 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   15:11:34     1289.96  90.91   7  <  13>  717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   15:11:54     1289.18  98.48   8  <  15>  717.946   0.000
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GCM 15:06:46     1285.10 106.06   4  <  16>  709.073  65.000
    15 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   15:15:27     1281.02 113.64   9  <  18>  717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM 15:09:28     1278.84 121.21   5  <  17>  709.073  64.230
    17 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         G   15:10:57     1275.43 128.79   6  <  20>  709.073   0.000
    18 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   15:19:47     1271.19 136.36  10  <  22>  717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   15:11:07     1268.78 143.94   2  <  21>  705.587  63.080
    20 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   15:14:39     1266.99 151.52   7  <  27>  709.073   0.000
    21 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   15:12:14     1266.23 159.09   3          705.587  62.310
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   15:23:47     1262.25 166.67  11  <  24>  717.946   0.000
    23 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL-0346-14        G   15:25:32     1261.75 174.24  14-  1-  1  719.868  61.540
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   15:25:41     1258.05 181.82  12  <  25>  717.946   0.000
    25 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   15:25:43     1257.97 189.39  13          717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G M 15:28:04     1254.84 196.97   2          719.106  60.380
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   15:24:10     1245.81 204.55   8          709.073   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    28 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   15:33:06     1241.91   0.00  14          717.946   0.000
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-11             GCM 15:27:37     1238.30   0.00   9          709.073   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G M 15:33:19     1233.38   0.00   9-  0-  0  713.285   0.000
    31 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   15:40:06     1227.05   0.00  15          717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            15:32:57     1226.88   0.00  10          709.073   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 23.07.18 ALSFELD-4                                
            Długi dys. [ 6]                                                     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    58    5    17   245.88     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    23    5    15   240.89     
              3 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    10    2     2    83.24     
              4 MAZUR           STANISŁAW       3    19    1     1    44.41     
              5 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    12    0     0     0.00     
              6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3     1    0     0     0.00     
              7 DOMAGALSKI      JAN             3    15    0     0     0.00     
              8 GUZIK           TADEUSZ         3     3    0     0     0.00     
              9 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    16    0     0     0.00     
             10 ADAMIAK         TEODOR          3    16    0     0     0.00 



           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ALSFELD-4 z dnia 23.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:45:06.4 N 09:15:06.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  520.376 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   173                           
      5.Ilość konkursów.......................:   35                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1252.21                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1119.78                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,36,32                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,25,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:48 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   10   |  173   |   35  |20.23|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  173   |   35  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                         z lotu ALSFELD-4, w dniu 23.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  13:36:32     1252.21   5.78  58- 17-  5  515.324  50.000
     2 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   13:46:02     1240.84  11.56  23- 15-  5  522.435  49.710
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  13:53:14     1203.37  17.34   2  <   4>  515.324  49.410
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GC  13:54:03     1201.08  23.12   3  <   5>  515.324  49.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   13:54:22     1200.20  28.90   4  <   6>  515.324  48.820
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   13:55:09     1198.01  34.68   5  <  13>  515.324  48.530
     7 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:02:12     1194.96  40.46   2  <   8>  522.435  48.240
     8 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   14:02:13     1194.91  46.24   3  <   9>  522.435  47.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:02:16     1194.77  52.02   4  <  10>  522.435  47.650
    10 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            14:02:17     1194.73  57.80   5  <  11>  522.435  47.350
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   14:04:03     1189.92  63.58   6  <  12>  522.435   0.000
    12 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:05:02     1187.26  69.36   7  <  16>  522.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GC  13:59:05     1187.16  75.14   6  <  14>  515.324   0.000
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   14:06:51     1166.29  80.92   7  <  15>  515.324   0.000
    15 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            14:06:54     1166.16  86.71   8  <  17>  515.324   0.000
    16 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        G   14:13:05     1165.93  92.49   8  <  18>  522.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            14:08:52     1160.99  98.27   9  <  24>  515.324   0.000
    18 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            14:15:09     1160.58 104.05   9  <  19>  522.435   0.000
    19 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-10        G   14:15:59     1158.44 109.83  10  <  21>  522.435   0.000
    20 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        GC  14:06:14     1157.66 115.61  19-  1-  1  510.796  44.410
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17            14:16:36     1156.85 121.39  11  <  22>  522.435   0.000
    22 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   14:16:38     1156.77 127.17  12  <  23>  522.435   0.000
    23 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        G   14:17:33     1154.43 132.95  13  <  27>  522.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        GS  14:12:18     1152.08 138.73  10  <  25>  515.324   0.000
    25 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15            14:12:52     1150.62 144.51  11  <  28>  515.324   0.000
    26 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GSM 14:16:10     1146.96 150.29  10-  2-  2  517.470  42.650
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   14:20:45     1146.32 156.07  14  <  29>  522.435   0.000
    28 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:14:39     1146.06 161.85  12  <  30>  515.324   0.000
    29 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:21:07     1145.40 167.63  15          522.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   14:16:05     1142.41 173.41  13  <  31>  515.324   0.000
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17        G   14:18:33     1136.20 179.19  14  <  32>  515.324   0.000
    32 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   14:19:38     1133.49 184.97  15  <  34>  515.324   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GSM 14:21:39     1133.19 190.75   2          517.470  40.590
    34 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-17            14:24:16     1122.06 196.53  16  <  35>  515.324   0.000
    35 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        G   14:25:12     1119.78 202.31  17          515.324   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    36 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G   14:34:26     1118.36   0.00  12-  0-  0  524.995   0.000
    37 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   14:29:11     1116.98   0.00  16-  0-  0  518.481   0.000
    38 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        GSM 14:28:58     1115.32   0.00   3          517.470   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GC  14:23:06     1115.03   0.00   2          510.796   0.000
    40 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GC  14:39:13     1111.21   0.00  15-  0-  0  526.952   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     

            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Długi dys. [ 6]                                                     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MADERA          EUGENIUSZ       3    19    5    10   342.36     
              2 WOLARZ          JANUSZ          3    28    4     4   255.29     
              3 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     8    3     3   189.41     
              4 DOMAGALSKI      JAN             3     5    1     1    65.88     
              5 KRZEMIŃSKI      MAREK           3     9    0     0     0.00     
              6 GUZIK           TADEUSZ         3     5    0     0     0.00     
              7 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    12    0     0     0.00  



           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 29.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  717.520 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    7                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:    86                           
      5.Ilość konkursów.......................:   18                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1132.88                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1011.12                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,48,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,05,03                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 16 min. 19 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |    7   |   86   |   18  |20.93|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    7   |   86   |   18  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


                                                                             
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 29.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   16:48:44     1132.88  11.63  19- 10-  5  717.946  70.000
     2 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17         CM 16:55:18     1121.27  23.26   2  <   4>  717.946  69.410
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     3 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM 16:55:27     1107.15  34.88  28-  4-  4  709.073  68.820
     4 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:23:21     1074.21  46.51   3  <   5>  717.946  68.240
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        GCM 17:26:13     1069.62  58.14   4  <   6>  717.946  67.650
     6 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        GCM 17:26:35     1069.04  69.77   5  <   7>  717.946  67.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-17        GSM 17:30:32     1062.78  81.40   6  <  10>  717.946   0.000
     8 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   17:34:29     1060.31  93.02   5-  1-  1  720.461  65.880
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         G M 17:33:29     1059.87 104.65   8-  3-  3  719.106  65.290
    10 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        GSM 17:36:53     1052.89 116.28   7  <  11>  717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   17:44:16     1041.61 127.91   8  <  15>  717.946   0.000
    12 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G M 17:48:35     1036.80 139.53   2  <  17>  719.106  63.530
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GCM 17:41:23     1033.06 151.16   2  <  14>  709.073  62.940
    14 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GCM 17:43:28     1029.93 162.79   3  <  16>  709.073  62.350
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        G   17:58:57     1019.88 174.42   9  <  18>  717.946   0.000
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            17:54:14     1014.07 186.05   4          709.073  61.180
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        G M 18:06:01     1011.38 197.67   3          719.106  60.590
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   18:05:03     1011.12 209.30  10          717.946   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    19 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        GCM 18:05:21     1010.69   0.00  11          717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        GSM 18:14:54      997.29   0.00  12          717.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        GCM 18:07:04      995.80   0.00   5          709.073   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   18:12:06      988.81   0.00   6          709.073   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-10        GCM 18:22:12      987.27   0.00  13          717.946   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       



MŁODE



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 18.08.18 ZGORZELEC                                
            Juszczyn [ 6]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 FILIPIAK        JAROSŁAW        3    45    7    13    77.90     
              2 WOLARZ          JANUSZ          3    53    7    18    77.89     
              3 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    24    7     9    69.82     
              4 KLEMENTOWSKI    MAREK           3   135    7    36    68.93     
              5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   179    7    50    54.01     
              6 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    64    5     5    39.44     
              7 GÓRAL           MATEUSZ         3    52    7     9    29.96     
              8 MADERA          EUGENIUSZ       3    38    2     2    15.39     
              9 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    54    2     2    12.75     
             10 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    27    1     1     4.29     
             11 BARCZYK         JERZY           3    27    0     0     0.00     
             12 ADAMIAK         TEODOR          3    23    0     0     0.00     




              PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ZGORZELEC z dnia 18.08.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:08:36.0 N 15:01:21.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  112.650 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   721                           
      5.Ilość konkursów.......................:  145                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1294.92                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1122.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,18,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,28,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 9 min. 38 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EJuszczyn [ 6]F                                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   12   |  721   |  145  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  721   |  145  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


                                                                             
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.  
                                         z lotu ZGORZELEC, w dniu 18.08.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 MADERA EUGENIUSZ                3 PL0346-18         GC   8:18:34     1294.92   1.39  38-  2-  2  114.687  12.000  39.88
     2 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:22:19     1291.64   2.77  45- 13-  7  119.240  11.930
     3 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GC   8:22:42     1290.29   4.16  52-  9-  7  119.610  11.860  39.83
     4 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:14:06     1279.96   5.55  53- 18-  7  107.645  11.790
     5 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GS   8:15:59     1279.61   6.93  64-  5-  5  110.025  11.720  39.60
     6 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:14:12     1278.44   8.32   2  <  11>  107.645  11.650
     7 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:21:46     1277.64   9.71  24-  9-  7  117.245  11.580
     8 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:21:51     1276.48  11.10   2  <   9>  117.245  11.510
     9 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:21:57     1275.10  12.48   3  <  10>  117.245  11.440
    10 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GS   8:22:49     1263.19  13.87   4  <  21>  117.245  11.380  39.21
    11 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GC   8:15:48     1254.60  15.26   3  <  12>  107.645  11.310  39.09
    12 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:15:51     1253.87  16.64   4  <  19>  107.645  11.240
    13 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:25:14     1252.08  18.03   2  <  14>  119.240  11.170
    14 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:25:16     1251.65  19.42   3  <  15>  119.240  11.100
    15 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    8:25:17     1251.43  20.80   4  <  16>  119.240  11.030
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:25:27     1249.24  22.19   5  <  17>  119.240  10.960
    17 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:25:34     1247.72  23.58   6  <  18>  119.240  10.890
    18 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G    8:25:36     1247.28  24.97   7  <  42>  119.240  10.820
    19 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:16:33     1243.73  26.35   5  <  20>  107.645  10.750
    20 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:16:35     1243.25  27.74   6  <  23>  107.645  10.680
    21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:24:23     1242.22  29.13   5  <  45>  117.245  10.610
    22 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GS   8:18:47     1239.25  30.51   2  <  76>  110.025  10.540  38.49
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GS   8:17:06     1235.88  31.90   7  <  26>  107.645  10.470  38.26
    24 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:19:20     1233.93  33.29 135- 36-  7  110.231  10.400
    25 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:19:40     1229.34  34.67   2  <  33>  110.231  10.330
    26 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:17:52     1225.10  36.06   8  <  27>  107.645   0.000
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:17:53     1224.86  37.45   9  <  27>  107.645   0.000
    27 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GC   8:17:53     1224.86  37.45  10  <  29>  107.645   0.000  37.80
    29 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:17:55     1224.40  40.22  11  <  30>  107.645   0.000
    30 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:17:57     1223.93  41.61  12  <  30>  107.645   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:17:57     1223.93  41.61  13  <  32>  107.645   0.000
    32 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:18:00     1223.24  44.38  14  <  60>  107.645   0.000
    33 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:10     1222.53  45.77   3  <  34>  110.231   9.780
    34 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:12     1222.07  47.16   4  <  35>  110.231   9.710
    35 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:15     1221.40  48.54   5  <  36>  110.231   9.640
    36 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:23     1219.59  49.93   6  <  37>  110.231   9.570
    37 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:25     1219.15  51.32   7  <  38>  110.231   9.500
    38 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:27     1218.70  52.70   8  <  39>  110.231   0.000
    39 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:29     1218.25  54.09   9  <  39>  110.231   0.000
    39 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:29     1218.25  54.09  10  <  41>  110.231   0.000
    41 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:32     1217.57  56.87  11  <  43>  110.231   0.000
    42 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    8:27:58     1217.15  58.25   8  <  61>  119.240   0.000
    43 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:38     1216.23  59.64  12  <  44>  110.231   0.000
    44 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:47     1214.22  61.03  13  <  46>  110.231   0.000
    45 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:26:34     1214.14  62.41   6  < 111>  117.245   8.940
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:53     1212.89  63.80  14  <  47>  110.231   0.000
    47 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:20:55     1212.44  65.19  15  <  48>  110.231   0.000
    48 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:04     1210.44  66.57  16  <  49>  110.231   0.000
    49 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:08     1209.56  67.96  17  <  50>  110.231   0.000
    50 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:10     1209.12  69.35  18  <  51>  110.231   0.000
    51 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:26     1205.59  70.74  19  <  52>  110.231   0.000
    52 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:30     1204.71  72.12  20  <  54>  110.231   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:20:02     1204.12  73.51 179- 50-  7  108.411   8.390
    54 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:42     1202.08  74.90  21  <  55>  110.231   0.000
    55 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:47     1200.99  76.28  22  <  56>  110.231   0.000
    56 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:21:48     1200.77  77.67  23  <  57>  110.231   0.000
    57 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:22:03     1197.51  79.06  24  <  58>  110.231   0.000
    58 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:22:08     1196.43  80.44  25  <  59>  110.231   0.000
    59 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:22:24     1192.98  81.83  26  <  73>  110.231   0.000
    60 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:20:25     1190.54  83.22  15  < 102>  107.645   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GC   8:30:13     1189.82  84.60   9  < 114>  119.240   0.000  35.52
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:13     1188.50  85.99   2  <  63>  108.411   7.760
    63 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:15     1188.07  87.38   3  <  64>  108.411   7.690
    64 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:21:18     1187.42  88.77   4  <  65>  108.411   7.630
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:20     1186.98  90.15   5  <  65>  108.411   7.560
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:21:20     1186.98  90.15   6  <  67>  108.411   7.560
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:24     1186.12  92.93   7  <  67>  108.411   7.420
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:24     1186.12  92.93   8  <  67>  108.411   0.000
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:24     1186.12  92.93   9  <  70>  108.411   0.000
    70 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:25     1185.90  97.09  10  <  71>  108.411   0.000
    71 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:32     1184.39  98.47  11  <  72>  108.411   0.000
    72 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:21:38     1183.10  99.86  12  <  74>  108.411   0.000
    73 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:23:12     1182.74 101.25  27  <  81>  110.231   0.000
    74 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GC   8:21:44     1181.81 102.64  13  <  75>  108.411   0.000  35.22
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:46     1181.38 104.02  14  <  78>  108.411   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-18         GS   8:28:09     1181.37 105.41  54-  2-  2  115.951   6.790  35.19
    76 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    8:23:08     1181.37 105.41   3  <  79>  110.025   6.790
    78 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:47     1181.16 108.18  15  <  80>  108.411   0.000
    79 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    8:23:10     1180.95 109.57   4  < 119>  110.025   6.580
    80 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:50     1180.52 110.96  16  <  82>  108.411   0.000
    81 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:23:24     1180.20 112.34  28  < 136>  110.231   0.000
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:52     1180.09 113.73  17  <  82>  108.411   0.000
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:52     1180.09 113.73  18  <  82>  108.411   0.000
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GS   8:21:52     1180.09 113.73  19  <  85>  108.411   0.000  35.08
    85 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:57     1179.02 117.89  20  <  86>  108.411   0.000
    86 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:21:58     1178.81 119.28  21  <  87>  108.411   0.000
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:22:01     1178.17 120.67  22  <  89>  108.411   0.000
    88 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-18         G    8:28:26     1177.97 122.05   2          115.951   5.960
    89 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:04     1177.53 123.44  23  <  90>  108.411   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    90 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:05     1177.31 124.83  24  <  91>  108.411   0.000
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:11     1176.04 126.21  25  <  91>  108.411   0.000
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0346-18         G    8:22:11     1176.04 126.21  26  <  91>  108.411   0.000
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:11     1176.04 126.21  27  <  94>  108.411   0.000
    94 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:15     1175.19 130.37  28  <  95>  108.411   0.000
    95 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GS   8:22:16     1174.98 131.76  29  <  96>  108.411   0.000  34.81
    96 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:22:19     1174.34 133.15  30  <  97>  108.411   0.000
    97 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:21     1173.91 134.54  31  <  98>  108.411   0.000
    98 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:22     1173.70 135.92  32  <  99>  108.411   0.000
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:22:25     1173.07 137.31  33  <  99>  108.411   0.000
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:22:25     1173.07 137.31  34  < 101>  108.411   0.000
   101 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:32     1171.59 140.08  35  < 105>  108.411   0.000
   102 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GS   8:21:54     1171.33 141.47  16  < 103>  107.645   0.000  34.65
   103 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:21:55     1171.12 142.86  17  < 104>  107.645   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:21:56     1170.90 144.24  18          107.645   0.000
   105 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:22:36     1170.75 145.63  36  < 106>  108.411   0.000
   106 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:38     1170.32 147.02  37  < 107>  108.411   0.000
   107 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:40     1169.90 148.40  38  < 107>  108.411   0.000
   107 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:40     1169.90 148.40  39  < 109>  108.411   0.000
   109 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:46     1168.64 151.18  40  < 110>  108.411   0.000
   110 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:22:47     1168.43 152.57  41  < 113>  108.411   0.000
   111 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:30:25     1167.59 153.95   7  < 115>  117.245   4.360
   112 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-18        G    8:25:03     1163.58 155.34  27-  1-  1  110.598   4.290
   113 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:23:22     1161.13 156.73  42  < 117>  108.411   0.000
   114 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:33:00     1157.67 158.11  10  < 121>  119.240   0.000
   115 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:31:19     1157.21 159.50   8  < 116>  117.245   0.000
   116 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    8:31:23     1156.45 160.89   9          117.245   0.000
   117 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:23:59     1153.51 162.27  43  < 118>  108.411   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    8:24:13     1150.66 163.66  44  < 120>  108.411   0.000
   119 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    8:25:56     1146.89 165.05   5          110.025   3.810
   120 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:24:35     1146.20 166.44  45  < 122>  108.411   0.000
   121 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G    8:34:27     1141.60 167.82  11  < 123>  119.240   0.000
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:24:58     1141.57 169.21  46  < 124>  108.411   0.000
   123 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GS   8:34:30     1141.05 170.60  12  < 127>  119.240   0.000  33.55
   124 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:25:08     1139.57 171.98  47  < 126>  108.411   0.000
   125 MADERA EUGENIUSZ                3 PL0346-18         GS   8:30:46     1138.14 173.37   2          114.687   3.390  33.36
   126 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GS   8:25:18     1137.58 174.76  48  < 141>  108.411   0.000  33.31
   127 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    8:34:50     1137.42 176.14  13          119.240   0.000
   128 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GS   8:35:10     1137.34 177.53   2  < 129>  119.610   3.180  33.29
   129 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    8:35:11     1137.16 178.92   3  < 130>  119.610   3.110
   130 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    8:35:17     1136.08 180.31   4  < 130>  119.610   3.040
   130 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GC   8:35:17     1136.08 180.31   5  < 132>  119.610   3.040  33.25
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   132 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    8:35:19     1135.72 183.08   6  < 133>  119.610   2.900
   133 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    8:35:21     1135.36 184.47   7  < 134>  119.610   2.830
   134 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    8:35:23     1135.00 185.85   8  < 135>  119.610   0.000
   135 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    8:35:26     1134.46 187.24   9          119.610   0.000
   136 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:27:22     1132.12 188.63  29  < 137>  110.231   0.000
   137 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:27:24     1131.74 190.01  30  < 138>  110.231   0.000
   138 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:27:26     1131.35 191.40  31  < 139>  110.231   0.000
   139 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:27:32     1130.19 192.79  32  < 140>  110.231   0.000
   140 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:27:43     1128.07 194.17  33  < 143>  110.231   0.000
   141 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:26:14     1126.54 195.56  49  < 142>  108.411   0.000
   142 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    8:26:18     1125.76 196.95  50          108.411   0.000
   143 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:28:07     1123.47 198.34  34  < 144>  110.231   0.000
   144 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:28:08     1123.28 199.72  35  < 145>  110.231   0.000
   145 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:28:12     1122.52 201.11  36          110.231   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   146 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:28:18     1121.37   0.00  37          110.231   0.000
   147 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GS   8:34:36     1120.89   0.00  10          117.245   0.000  32.54
   148 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    8:28:32     1118.72   0.00  38          110.231   0.000
   149 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-18        G    8:28:55     1118.09   0.00   2          110.598   0.000
   150 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    8:27:12     1107.46   0.00  19          107.645   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     


            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 25.08.18 BAUTZEN-1                                
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    24    7     9   103.00     
              2 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   144    7    46    99.97     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    50    7    20    95.59     
              4 FILIPIAK        JAROSŁAW        3    42    7    25    88.63     
              5 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    55    7    10    67.81     
              6 GÓRAL           MATEUSZ         3    39    7    16    63.68     
              7 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    49    5     5    39.82     
              8 BARCZYK         JERZY           3    23    2     2    23.41     
              9 DOMAGALSKI      JAN             3    29    2     2    13.71     
             10 MAZUR           STANISŁAW       3    53    1     1     5.22     
             11 KLEMENTOWSKI    MAREK           3   132    0     0     0.00     
             12 GUZIK           TADEUSZ         3    23    0     0     0.00     
             13 ADAMIAK         TEODOR          3    15    0     0     0.00      



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAUTZEN-1 z dnia 25.08.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:12:08.1 N 14:27:45.1 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  151.448 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   678                           
      5.Ilość konkursów.......................:  136                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1335.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1243.81                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,11,47                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,14,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 3 min.  4 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 1]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   13   |  678   |  136  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  678   |  136  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 

                                                                              
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu BAUTZEN-1, w dniu 25.08.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:11:47     1335.59   1.47  24-  9-  7  155.975  15.000
     2 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:11:51     1334.83   2.95   2  <   3>  155.975  14.930
     3 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    9:11:53     1334.45   4.42   3  <   4>  155.975  14.850
     4 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:11:57     1333.69   5.90   4  <   5>  155.975  14.780
     5 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:12:00     1333.12   7.37   5  <   9>  155.975  14.700
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:06:13     1329.26   8.85 144- 46-  7  147.836  14.630
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:06:16     1328.66  10.32   2  <   8>  147.836  14.560
     8 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:06:21     1327.67  11.80   3  <  12>  147.836  14.480
     9 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:12:35     1326.51  13.27   6  <  10>  155.975  14.410
    10 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G    9:12:44     1324.82  14.75   7  <  22>  155.975  14.330
    11 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:07:43     1322.53  16.22  55- 10-  7  149.071  14.260
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0346-18         GSM  9:06:50     1321.93  17.70   4  <  13>  147.836  14.190
    13 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:07:00     1319.96  19.17   5  <  14>  147.836  14.110
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:07:02     1319.57  20.65   6  <  15>  147.836  14.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:07:03     1319.38  22.12   7  <  25>  147.836  13.960
    16 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:06:06     1315.87  23.60  50- 20-  7  146.193  13.890
    17 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:06:08     1315.47  25.07   2  <  18>  146.193  13.810
    18 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:06:09     1315.28  26.55   3  <  19>  146.193  13.740
    19 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:06:10     1315.08  28.02   4  <  20>  146.193  13.670
    20 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:06:11     1314.88  29.50   5  <  21>  146.193  13.590
    21 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:06:12     1314.69  30.97   6  <  23>  146.193  13.520
    22 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:13:44     1313.66  32.45   8  <  31>  155.975   0.000
    23 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:06:20     1313.11  33.92   7  <  24>  146.193  13.370
    24 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:06:26     1311.93  35.40   8  <  49>  146.193   0.000
    25 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:07:51     1310.02  36.87   8  <  26>  147.836   0.000
    26 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:07:53     1309.64  38.35   9  <  27>  147.836   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:07:54     1309.44  39.82  10  <  39>  147.836   0.000
    28 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    9:15:40     1308.10  41.30  42- 25-  7  157.844  13.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:16:16     1307.74  42.77  39- 16-  7  158.585  12.930
    30 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:15:44     1307.38  44.25   2  <  32>  157.844  12.850
    31 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:14:32     1304.87  45.72   9          155.975   0.000
    32 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G    9:16:02     1304.14  47.20   3  <  33>  157.844  12.700
    33 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:16:03     1303.96  48.67   4  <  34>  157.844  12.630
    34 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:16:04     1303.78  50.15   5  <  35>  157.844  12.560
    35 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:16:05     1303.60  51.62   6  <  36>  157.844  12.480
    36 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GSM  9:16:08     1303.06  53.10   7  <  37>  157.844  12.410
    37 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        GSM  9:16:14     1301.99  54.57   8  <  52>  157.844   0.000
    38 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM  9:09:36     1300.79  56.05   2  <  50>  149.071  12.260
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:08:41     1300.42  57.52  11  <  40>  147.836   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:08:45     1299.66  59.00  12  <  41>  147.836   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:08:46     1299.47  60.47  13  <  42>  147.836   0.000
    42 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:08:49     1298.90  61.95  14  <  43>  147.836   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:08:50     1298.71  63.42  15  <  44>  147.836   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:08:54     1297.95  64.90  16  <  47>  147.836   0.000
    45 BARCZYK JERZY                   3 PL0346-18         GSM  9:08:04     1296.49  66.37  23-  2-  2  146.590  11.740
    46 BARCZYK JERZY                   3 PL0346-18         GSM  9:08:07     1295.92  67.85   2          146.590  11.670
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:09:12     1294.54  69.32  17  <  48>  147.836   0.000
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:09:16     1293.78  70.80  18  <  51>  147.836   0.000
    49 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:08:04     1292.98  72.27   9  <  54>  146.193   0.000
    50 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM  9:10:34     1289.91  73.75   3  <  81>  149.071  11.370
    51 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:09:37     1289.83  75.22  19  <  53>  147.836   0.000
    52 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:17:35     1287.65  76.70   9  <  55>  157.844   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:09:52     1287.02  78.17  20  <  56>  147.836   0.000
    54 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:08:41     1285.97  79.65  10  <  61>  146.193   0.000
    55 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        GSM  9:17:47     1285.55  81.12  10  <  60>  157.844   0.000
    56 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:00     1285.53  82.60  21  <  56>  147.836   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:00     1285.53  82.60  22  <  58>  147.836   0.000
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:06     1284.41  85.55  23  <  59>  147.836   0.000
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:10:09     1283.86  87.02  24  <  63>  147.836   0.000
    60 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GSM  9:17:57     1283.81  88.50  11  <  65>  157.844   0.000
    61 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:08:53     1283.71  89.97  11  <  61>  146.193   0.000
    61 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:08:53     1283.71  89.97  12  <  64>  146.193   0.000
    63 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:10     1283.67  92.92  25  <  69>  147.836   0.000
    64 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:08:55     1283.33  94.40  13  <  66>  146.193   0.000
    65 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    9:18:01     1283.11  95.87  12  <  74>  157.844   0.000
    66 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:08:57     1282.96  97.35  14  <  67>  146.193   0.000
    67 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:09:01     1282.21  98.82  15  < 107>  146.193   0.000
    68 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G    9:11:07     1281.27 100.29  49-  5-  5  148.777  10.040
    69 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:30     1279.97 101.77  26  <  70>  147.836   0.000
    70 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:33     1279.41 103.24  27  <  71>  147.836   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:37     1278.67 104.72  28  <  72>  147.836   0.000
    72 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:10:41     1277.94 106.19  29  <  75>  147.836   0.000
    73 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G    9:11:26     1277.79 107.67   2  < 105>  148.777   9.670
    74 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    9:18:33     1277.57 109.14  13  <  84>  157.844   0.000
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:10:44     1277.39 110.62  30  <  76>  147.836   0.000
    76 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:10:47     1276.83 112.09  31  <  77>  147.836   0.000
    77 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0345-18         G    9:10:53     1275.73 113.57  32  <  78>  147.836   0.000
    78 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:10:55     1275.36 115.04  33  <  79>  147.836   0.000
    79 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:11:02     1274.08 116.52  34  <  80>  147.836   0.000
    80 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:11:03     1273.90 117.99  35  <  82>  147.836   0.000
    81 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM  9:12:03     1273.57 119.47   4  < 103>  149.071   9.070
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:11:05     1273.53 120.94  36  <  89>  147.836   0.000
    83 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:19:45     1271.22 122.42   2  <  86>  158.585   8.930
    84 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:19:11     1271.06 123.89  14  <  85>  157.844   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GSM  9:19:12     1270.89 125.37  15  <  87>  157.844   0.000
    86 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:19:47     1270.88 126.84   3  <  88>  158.585   8.700
    87 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:19:13     1270.72 128.32  16  < 118>  157.844   0.000
    88 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:19:48     1270.71 129.79   4  <  92>  158.585   8.560
    89 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:11:22     1270.43 131.27  37  <  90>  147.836   0.000
    90 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:11:25     1269.89 132.74  38  <  91>  147.836   0.000
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:11:34     1268.25 134.22  39  < 109>  147.836   0.000
    92 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:20:19     1265.47 135.69   5  <  93>  158.585   8.260
    93 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:20:21     1265.14 137.17   6  <  94>  158.585   8.190
    94 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:20:23     1264.80 138.64   7  <  95>  158.585   8.110
    95 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:20:24     1264.63 140.12   8  <  96>  158.585   0.000
    96 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:20:26     1264.30 141.59   9  <  97>  158.585   0.000
    97 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:20:28     1263.96 143.07  10  <  98>  158.585   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:20:30     1263.63 144.54  11  <  99>  158.585   0.000
    99 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:20:31     1263.46 146.02  12  < 100>  158.585   0.000
   100 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:20:32     1263.29 147.49  13  < 101>  158.585   0.000
   101 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:20:35     1262.79 148.97  14  < 104>  158.585   0.000
   102 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-18         GSM  9:20:04     1262.09 150.44  29-  2-  2  157.845   7.520
   103 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM  9:13:11     1261.35 151.92   5  < 112>  149.071   7.440
   104 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:20:50     1260.28 153.39  15  < 129>  158.585   0.000
   105 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM  9:13:06     1259.75 154.87   3  < 106>  148.777   7.300
   106 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM  9:13:09     1259.22 156.34   4  < 128>  148.777   7.220
   107 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:11:07     1259.02 157.82  16  < 108>  146.193   0.000
   108 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:11:09     1258.66 159.29  17  < 113>  146.193   0.000
   109 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL0346-18         GSM  9:12:28     1258.54 160.77  40  < 110>  147.836   0.000
   110 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:12:30     1258.18 162.24  41  < 111>  147.836   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:12:32     1257.82 163.72  42  < 130>  147.836   0.000
   112 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:13:31     1257.81 165.19   6  < 114>  149.071   6.780
   113 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:11:14     1257.76 166.67  18  < 115>  146.193   0.000
   114 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:13:32     1257.63 168.14   7  < 117>  149.071   6.630
   115 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:11:17     1257.21 169.62  19  < 116>  146.193   0.000
   116 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G    9:11:18     1257.03 171.09  20          146.193   0.000
   117 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM  9:13:38     1256.57 172.57   8  < 135>  149.071   0.000
   118 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    9:20:50     1254.39 174.04  17  < 119>  157.844   0.000
   119 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G    9:20:53     1253.89 175.52  18  < 121>  157.844   0.000
   120 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-18         GSM  9:20:57     1253.24 176.99   2          157.845   6.190
   121 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:20:57     1253.23 178.47  19  < 122>  157.844   0.000
   122 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    9:20:58     1253.06 179.94  20  < 123>  157.844   0.000
   123 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G    9:21:01     1252.56 181.42  21  < 124>  157.844   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   124 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G    9:21:03     1252.23 182.89  22  < 125>  157.844   0.000
   125 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G    9:21:04     1252.07 184.37  23  < 126>  157.844   0.000
   126 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G    9:21:05     1251.90 185.84  24  < 127>  157.844   0.000
   127 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GSM  9:21:07     1251.57 187.32  25          157.844   0.000
   128 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM  9:14:00     1250.23 188.79   5          148.777   5.590
   129 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G    9:21:56     1249.36 190.27  16          158.585   0.000
   130 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:13:24     1248.62 191.74  43  < 131>  147.836   0.000
   131 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:13:31     1247.39 193.22  44  < 132>  147.836   0.000
   132 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:13:32     1247.21 194.69  45  < 134>  147.836   0.000
   133 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-18         GSM  9:08:43     1247.08 196.17  53-  1-  1  141.814   5.220
   134 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:13:40     1245.81 197.64  46          147.836   0.000
   135 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:14:49     1244.16 199.12   9  < 136>  149.071   0.000
   136 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM  9:14:51     1243.81 200.59  10          149.071   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   137 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:14:59     1242.43   0.00  11          149.071   0.000
   138 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        GSM  9:22:10     1241.24   0.00  26          157.844   0.000
   139 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:14:17     1239.37   0.00  47          147.836   0.000
   140 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:15:17     1239.33   0.00  12          149.071   0.000
   141 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-18         G    9:22:27     1238.49   0.00   3          157.845   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     



           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 BAUTZEN-2                                
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KLEMENTOWSKI    MAREK           3   142    7    38   100.97     
              2 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   161    7    22    96.13     
              3 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    50    7    21    90.29     
              4 WOLARZ          JANUSZ          3    51    7    18    89.33     
              5 FILIPIAK        JAROSŁAW        3    41    7    12    85.30     
              6 GÓRAL           MATEUSZ         3    42    7     9    75.15     
              7 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    51    6     6    52.46     
              8 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    4     4    23.80     
              9 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    39    2     2    14.40     
             10 GUZIK           TADEUSZ         3    18    2     2    13.80     
             11 DOMAGALSKI      JAN             3    22    1     1     5.07     
             12 BARCZYK         JERZY           3    20    0     0     0.00     
             13 ADAMIAK         TEODOR          3    13    0     0     0.00  



           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAUTZEN-2 z dnia 02.09.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:12:08.1 N 14:27:45.1 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 14,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  152.470 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   672                           
      5.Ilość konkursów.......................:  135                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   929.88                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   754.39                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,38,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,29,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:50 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 1]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   13   |  672   |  135  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  672   |  135  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                         z lotu BAUTZEN-2, w dniu 02.09.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:38:59      929.88   1.49 161- 22-  7  147.836  15.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 16:43:23      904.84   2.98   2  <  17>  147.836  14.930
     3 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:45:33      901.82   4.46 142- 38-  7  149.297  14.850
     4 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:45:39      901.28   5.95   2  <   8>  149.297  14.780
     5 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 16:45:06      885.48   7.44  51- 18-  7  146.193  14.700
     6 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G   16:58:17      885.36   8.93  41- 12-  7  157.844  14.630
     7 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 16:45:13      884.86  10.42   2  <  31>  146.193  14.550
     8 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:49:54      878.74  11.90   3  <   9>  149.297  14.480
     9 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:49:56      878.56  13.39   4  <  10>  149.297  14.400
    10 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:51:03      872.83  14.88   5  <  13>  149.297  14.330
    11 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   16:50:40      871.74  16.37  50- 21-  7  148.777  14.250
    12 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   16:50:41      871.66  17.86   2  <  22>  148.777  14.180
    13 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:51:24      871.04  19.35   6  <  14>  149.297  14.100
    14 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:51:44      869.35  20.83   7  <  24>  149.297  14.030
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G   17:02:56      862.85  22.32   2  <  16>  157.844  13.960
    16 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        G   17:02:57      862.77  23.81   3  <  40>  157.844  13.880
    17 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:51:28      862.19  25.30   3  <  19>  147.836  13.810
    18 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G   16:53:14      860.52  26.79  51-  6-  6  149.071  13.730
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:52:04      859.18  28.27   4  <  20>  147.836  13.660
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:52:07      858.93  29.76   5  <  33>  147.836  13.580
    21 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:04:42      858.61  31.25  42-  9-  7  158.585  13.510
    22 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   16:53:17      858.58  32.74   3  <  28>  148.777  13.430
    23 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:04:44      858.45  34.23   2  <  48>  158.585  13.360
    24 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:54:17      856.63  35.71   8  <  25>  149.297   0.000
    25 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:54:30      855.57  37.20   9  <  26>  149.297   0.000
    26 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:54:32      855.41  38.69  10  <  27>  149.297   0.000
    27 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:54:41      854.67  40.18  11  <  29>  149.297   0.000
    28 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 16:54:09      854.30  41.67   4  <  41>  148.777  12.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:54:50      853.94  43.15  12  <  30>  149.297   0.000
    30 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:54:59      853.21  44.64  13  <  38>  149.297   0.000
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   16:51:23      853.02  46.13   3  <  32>  146.193  12.760
    32 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   16:51:24      852.94  47.62   4  <  36>  146.193  12.690
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:53:40      851.26  49.11   6  <  34>  147.836  12.610
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   16:54:14      848.49  50.60   7  <  35>  147.836  12.540
    35 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:54:25      847.60  52.08   8  <  37>  147.836   0.000
    36 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   16:52:30      847.50  53.57   5  <  49>  146.193  12.390
    37 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   16:54:40      846.39  55.06   9  <  39>  147.836   0.000
    38 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:56:24      846.36  56.55  14  <  42>  149.297   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:54:53      845.34  58.04  10  <  47>  147.836   0.000
    40 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         GSM 17:06:45      845.22  59.52   4  <  50>  157.844  12.090
    41 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 16:56:33      842.69  61.01   5  <  44>  148.777  12.010
    42 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:57:23      841.66  62.50  15  <  43>  149.297   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:57:24      841.58  63.99  16  <  45>  149.297   0.000
    44 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   16:56:50      841.34  65.48   6  <  46>  148.777  11.790
    45 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   16:57:28      841.27  66.96  17  <  58>  149.297   0.000
    46 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   16:56:51      841.26  68.45   7  <  51>  148.777  11.640
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:55:45      841.17  69.94  11  <  55>  147.836   0.000
    48 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:09:30      836.86  71.43   3  <  64>  158.585  11.490
    49 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 16:55:11      834.51  72.92   6  <  57>  146.193  11.420
    50 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G   17:09:18      833.83  74.40   5  <  67>  157.844  11.340
    51 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 16:59:48      827.46  75.89   8  <  52>  148.777   0.000
    52 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 16:59:51      827.23  77.38   9  <  53>  148.777   0.000
    53 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   16:59:55      826.92  78.87  10  <  54>  148.777   0.000
    54 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:00:05      826.16  80.36  11  <  61>  148.777   0.000
    55 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:59:22      824.21  81.85  12  <  56>  147.836   0.000
    56 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   16:59:24      824.06  83.33  13  <  78>  147.836   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 16:57:48      822.23  84.82   7  <  62>  146.193  10.820
    58 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:01:54      820.76  86.31  18  <  59>  149.297   0.000
    59 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:01:55      820.69  87.80  19  <  60>  149.297   0.000
    60 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:01:57      820.54  89.29  20  <  66>  149.297   0.000
    61 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 17:01:27      819.93  90.77  12  <  65>  148.777   0.000
    62 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   16:58:43      818.02  92.26   8  <  63>  146.193   0.000
    63 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   16:58:44      817.94  93.75   9  <  68>  146.193   0.000
    64 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:14:19      816.12  95.24   4  <  76>  158.585  10.300
    65 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:02:43      814.25  96.73  13  <  72>  148.777   0.000
    66 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:04:44      808.18  98.21  21  <  73>  149.297   0.000
    67 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G   17:15:40      806.70  99.70   6  <  77>  157.844  10.070
    68 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:01:16      806.51 101.19  10  <  69>  146.193   0.000
    69 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:01:19      806.29 102.68  11  <  70>  146.193   0.000
    70 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:01:21      806.14 104.17  12  <  86>  146.193   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM 17:05:09      805.14 105.65   2  <  89>  149.071   9.780
    72 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:05:05      803.84 107.14  14  <  74>  148.777   0.000
    73 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:05:46      803.68 108.63  22  <  75>  149.297   0.000
    74 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:05:09      803.55 110.12  15  <  80>  148.777   0.000
    75 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:06:22      801.09 111.61  23  <  79>  149.297   0.000
    76 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G   17:18:19      799.66 113.10   5  <  82>  158.585   9.400
    77 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G   17:17:31      799.14 114.58   7  <  88>  157.844   9.330
    78 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:05:02      798.97 116.07  14  <  83>  147.836   0.000
    79 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:06:55      798.74 117.56  24  <  83>  149.297   0.000
    80 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:06:28      797.88 119.05  16  <  81>  148.777   0.000
    81 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:06:31      797.66 120.54  17  < 106>  148.777   0.000
    82 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G   17:18:50      797.58 122.02   6  <  93>  158.585   8.960
    83 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:07:13      797.46 123.51  25  <  90>  149.297   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    83 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:05:23      797.46 123.51  15  <  85>  147.836   0.000
    85 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:05:32      796.82 126.49  16  <  87>  147.836   0.000
    86 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:03:37      796.19 127.98  13  <  96>  146.193   0.000
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:05:42      796.10 129.46  17  <  92>  147.836   0.000
    88 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        GSM 17:18:25      795.52 130.95   8  < 100>  157.844   0.000
    89 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM 17:07:30      795.05 132.44   3  <  95>  149.071   8.430
    90 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:08:16      793.01 133.93  26  <  94>  149.297   0.000
    91 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-18         GSM 17:16:04      791.10 135.42  39-  2-  2  155.108   8.280
    92 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:06:58      790.71 136.90  18  < 117>  147.836   0.000
    93 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G   17:21:41      786.31 138.39   7  < 112>  158.585   8.130
    94 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:10:43      782.82 139.88  27  <  97>  149.297   0.000
    95 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM 17:10:55      780.82 141.37   4  < 108>  149.071   7.990
    96 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:07:39      779.07 142.86  14  < 109>  146.193   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:11:42      778.81 144.35  28  <  98>  149.297   0.000
    98 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:11:44      778.67 145.83  29  <  99>  149.297   0.000
    99 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:11:45      778.60 147.32  30  < 102>  149.297   0.000
   100 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G   17:22:44      778.58 148.81   9  < 101>  157.844   0.000
   101 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        G   17:23:05      777.24 150.30  10  < 111>  157.844   0.000
   102 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:12:22      776.11 151.79  31  < 103>  149.297   0.000
   103 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:12:29      775.64 153.27  32  < 105>  149.297   0.000
   104 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:25:09      775.46 154.76  18-  2-  2  159.085   7.310
   105 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:12:50      774.23 156.25  33  < 114>  149.297   0.000
   106 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:12:11      774.14 157.74  18  < 107>  148.777   0.000
   107 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 17:12:12      774.07 159.23  19  < 113>  148.777   0.000
   108 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G   17:12:45      773.39 160.71   5  < 128>  149.071   7.010
   109 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:09:03      773.30 162.20  15  < 110>  146.193   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:09:07      773.03 163.69  16  < 119>  146.193   0.000
   111 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G   17:24:16      772.74 165.18  11  < 135>  157.844   0.000
   112 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         G   17:25:21      772.27 166.67   8  < 133>  158.585   0.000
   113 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GSM 17:12:43      772.00 168.15  20  < 116>  148.777   0.000
   114 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         GSM 17:13:37      771.10 169.64  34  < 125>  149.297   0.000
   115 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-18         G   17:27:00      768.53 171.13   2          159.085   6.490
   116 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   17:14:11      766.17 172.62  21          148.777   0.000
   117 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:13:19      764.74 174.11  19  < 118>  147.836   0.000
   118 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:13:20      764.67 175.60  20  < 129>  147.836   0.000
   119 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:11:15      764.41 177.08  17  < 132>  146.193   0.000
   120 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-18         G   17:22:55      764.39 178.57   2          155.108   6.120
   121 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM 17:24:11      763.90 180.06  22-  4-  4  155.975   6.040
   122 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G   17:24:26      762.96 181.55   2  < 122>  155.975   5.970
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   122 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM 17:24:26      762.96 181.55   3  < 124>  155.975   5.970
   124 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         G   17:24:41      762.03 184.52   4          155.975   5.820
   125 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         GSM 17:15:59      761.78 186.01  35  < 126>  149.297   0.000
   126 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         GSM 17:16:02      761.59 187.50  36  < 127>  149.297   0.000
   127 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         GSM 17:16:04      761.46 188.99  37  < 131>  149.297   0.000
   128 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         GSM 17:15:52      761.08 190.48   6          149.071   5.520
   129 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:14:24      760.47 191.96  21  < 130>  147.836   0.000
   130 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   17:14:29      760.15 193.45  22          147.836   0.000
   131 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         GSM 17:16:31      759.72 194.94  38          149.297   0.000
   132 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:12:36      759.05 196.43  18          146.193   0.000
   133 GÓRAL MATEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 17:29:43      756.19 197.92   9          158.585   0.000
   134 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-18         G   17:29:14      754.40 199.40  22-  1-  1  157.845   5.070
   135 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL0267-18         G   17:29:14      754.39 200.89  12          157.844   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   136 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:18:04      753.77   0.00  39          149.297   0.000
   137 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:14:14      752.67   0.00  19          146.193   0.000
   138 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   17:14:16      752.54   0.00  20          146.193   0.000
   139 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:18:30      752.13   0.00  40          149.297   0.000
   140 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   17:18:31      752.06   0.00  41          149.297   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 



           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 08.09.18 DOBELN                                   
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   151    7    82   173.41     
              2 KLEMENTOWSKI    MAREK           3   131    7    46   161.90     
              3 GUZIK           TADEUSZ         3    19    2     2    38.34     
              4 WOLARZ          JANUSZ          3    49    1     1    16.74     
              5 MADERA          EUGENIUSZ       3    34    1     1    16.59     
              6 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    1     1    16.52     
              7 FILIPIAK        JAROSŁAW        3    40    0     0     0.00     
              8 GÓRAL           MATEUSZ         3    34    0     0     0.00     
              9 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    49    0     0     0.00     
             10 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    49    0     0     0.00     
             11 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    38    0     0     0.00     
             12 BARCZYK         JERZY           3    16    0     0     0.00     
             13 DOMAGALSKI      JAN             3    21    0     0     0.00     
             14 ADAMIAK         TEODOR          3    12    0     0     0.00



                PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  DOBELN z dnia 08.09.18                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:06:53.1 N 13:13:43.1 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  239.118 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   665                           
      5.Ilość konkursów.......................:  133                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1567.98                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1479.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,44,13                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,53,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 1]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  665   |  133  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  665   |  133  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                          z lotu DOBELN, w dniu 08.09.18        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:44:13     1567.98   1.50 151- 82-  7  233.969  25.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:44:16     1567.46   3.01   2  <   3>  233.969  24.920
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:44:17     1567.28   4.51   3  <   4>  233.969  24.850
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:44:21     1566.58   6.02   4  <   5>  233.969  24.770
     5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:44:23     1566.23   7.52   5  <   6>  233.969  24.700
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:44:40     1563.27   9.02   6  <   7>  233.969  24.620
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:45:53     1550.66  10.53   7  <   8>  233.969  24.550
     8 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:45:54     1550.49  12.03   8  <   9>  233.969   0.000
     9 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:46:00     1549.46  13.53   9  <  11>  233.969   0.000
    10 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:47:24     1547.39  15.04 131- 46-  7  235.822  24.320
    11 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:46:14     1547.07  16.54  10  <  12>  233.969   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:46:19     1546.22  18.05  11  <  15>  233.969   0.000
    13 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:47:31     1546.21  19.55   2  <  14>  235.822  24.090
    14 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:47:34     1545.70  21.05   3  <  17>  235.822  24.020
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:46:54     1540.28  22.56  12  <  16>  233.969   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:46:55     1540.11  24.06  13  <  18>  233.969   0.000
    17 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:48:08     1539.98  25.56   4  <  41>  235.822  23.790
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:46:57     1539.78  27.07  14  <  19>  233.969   0.000
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:46:59     1539.44  28.57  15  <  20>  233.969   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:00     1539.27  30.08  16  <  21>  233.969   0.000
    21 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:05     1538.43  31.58  17  <  22>  233.969   0.000
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:10     1537.58  33.08  18  <  23>  233.969   0.000
    23 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:47:11     1537.42  34.59  19  <  24>  233.969   0.000
    24 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:47:12     1537.25  36.09  20  <  25>  233.969   0.000
    25 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:26     1534.89  37.59  21  <  26>  233.969   0.000
    26 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:34     1533.55  39.10  22  <  27>  233.969   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:40     1532.55  40.60  23  <  28>  233.969   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:47     1531.38  42.11  24  <  29>  233.969   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:47:49     1531.04  43.61  25  <  30>  233.969   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:51     1530.71  45.11  26  <  31>  233.969   0.000
    31 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:53     1530.38  46.62  27  <  31>  233.969   0.000
    31 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:53     1530.38  46.62  28  <  33>  233.969   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:47:55     1530.04  49.62  29  <  33>  233.969   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:47:55     1530.04  49.62  30  <  35>  233.969   0.000
    35 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:47:57     1529.71  52.63  31  <  36>  233.969   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:48:05     1528.38  54.14  32  <  37>  233.969   0.000
    37 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:48:08     1527.88  55.64  33  <  38>  233.969   0.000
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:48:18     1526.22  57.14  34  <  39>  233.969   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:48:21     1525.72  58.65  35  <  40>  233.969   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:48:22     1525.55  60.15  36  <  47>  233.969   0.000
    41 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:49:46     1523.73  61.65   5  <  42>  235.822  21.970
    42 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:49:47     1523.56  63.16   6  <  43>  235.822  21.890
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:49:49     1523.23  64.66   7  <  44>  235.822  21.820
    44 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:04     1520.78  66.17   8  <  46>  235.822   0.000
    45 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:56:40     1519.77  67.67  19-  2-  2  245.696  21.670
    46 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:14     1519.15  69.17   9  <  48>  235.822   0.000
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:49:01     1519.12  70.68  37  <  58>  233.969   0.000
    48 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:15     1518.98  72.18  10  <  49>  235.822   0.000
    49 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:16     1518.82  73.68  11  <  50>  235.822   0.000
    50 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:18     1518.49  75.19  12  <  51>  235.822   0.000
    51 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:20     1518.17  76.69  13  <  52>  235.822   0.000
    52 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:21     1518.01  78.20  14  <  53>  235.822   0.000
    53 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:23     1517.68  79.70  15  <  54>  235.822   0.000
    54 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:27     1517.03  81.20  16  <  55>  235.822   0.000
    55 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:29     1516.70  82.71  17  <  56>  235.822   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:37     1515.40  84.21  18  <  57>  235.822   0.000
    57 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:50:41     1514.75  85.71  19  <  68>  235.822   0.000
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:49:47     1511.59  87.22  38  <  59>  233.969   0.000
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:49:50     1511.10  88.72  39  <  60>  233.969   0.000
    60 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:49:55     1510.29  90.23  40  <  61>  233.969   0.000
    61 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:49:57     1509.97  91.73  41  <  62>  233.969   0.000
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:49:58     1509.80  93.23  42  <  63>  233.969   0.000
    63 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:01     1509.32  94.74  43  <  64>  233.969   0.000
    64 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:05     1508.67  96.24  44  <  65>  233.969   0.000
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:50:06     1508.50  97.74  45  <  66>  233.969   0.000
    66 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:08     1508.18  99.25  46  <  66>  233.969   0.000
    66 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:08     1508.18  99.25  47  <  71>  233.969   0.000
    68 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:22     1508.14 102.26  20  <  69>  235.822   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:25     1507.65 103.76  21  <  70>  235.822   0.000
    70 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:28     1507.17 105.26  22  <  72>  235.822   0.000
    71 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:18     1506.56 106.77  48  <  74>  233.969   0.000
    72 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:32     1506.53 108.27  23  <  73>  235.822   0.000
    73 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:33     1506.37 109.77  24  <  80>  235.822   0.000
    74 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:21     1506.08 111.28  49  <  75>  233.969   0.000
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:50:27     1505.11 112.78  50  <  75>  233.969   0.000
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:50:27     1505.11 112.78  51  <  77>  233.969   0.000
    77 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:32     1504.30 115.79  52  <  78>  233.969   0.000
    78 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:50:33     1504.14 117.29  53  <  79>  233.969   0.000
    79 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:37     1503.50 118.80  54  <  81>  233.969   0.000
    80 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:51     1503.49 120.30  25  <  84>  235.822   0.000
    81 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:38     1503.34 121.80  55  <  82>  233.969   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:41     1502.85 123.31  56  <  83>  233.969   0.000
    83 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:50:42     1502.69 124.81  57  <  85>  233.969   0.000
    84 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:51:58     1502.37 126.32  26  <  85>  235.822   0.000
    85 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:00     1502.05 127.82  27  <  87>  235.822   0.000
    85 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:46     1502.05 127.82  58  <  88>  233.969   0.000
    87 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:01     1501.89 130.83  28  <  90>  235.822   0.000
    88 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:49     1501.57 132.33  59  <  88>  233.969   0.000
    88 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:49     1501.57 132.33  60  <  92>  233.969   0.000
    90 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:04     1501.41 135.34  29  <  91>  235.822   0.000
    91 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:06     1501.10 136.84  30  <  93>  235.822   0.000
    92 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:50:52     1501.08 138.35  61  < 101>  233.969   0.000
    93 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:07     1500.94 139.85  31  <  93>  235.822   0.000
    93 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:07     1500.94 139.85  32  <  95>  235.822   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:08     1500.78 142.86  33  <  96>  235.822   0.000
    96 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:11     1500.30 144.36  34  <  97>  235.822   0.000
    97 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:13     1499.98 145.86  35  <  98>  235.822   0.000
    98 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:14     1499.82 147.37  36  <  98>  235.822   0.000
    98 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:14     1499.82 147.37  37  < 100>  235.822   0.000
   100 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:26     1497.92 150.38  38  < 102>  235.822   0.000
   101 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:51:13     1497.72 151.88  62  < 103>  233.969   0.000
   102 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:30     1497.28 153.38  39  < 108>  235.822   0.000
   103 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:51:18     1496.92 154.89  63  < 104>  233.969   0.000
   104 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:51:25     1495.81 156.39  64  < 105>  233.969   0.000
   105 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:51:29     1495.17 157.89  65  < 106>  233.969   0.000
   106 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:51:31     1494.85 159.40  66  < 107>  233.969   0.000
   107 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:51:34     1494.37 160.90  67  < 114>  233.969   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   108 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:55     1493.33 162.41  40  < 109>  235.822   0.000
   109 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:52:56     1493.17 163.91  41  < 115>  235.822   0.000
   110 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         GSM  9:51:10     1491.78 165.41  49-  1-  1  232.966  16.740
   111 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 10:00:19     1486.21 166.92   2          245.696  16.670
   112 MADERA EUGENIUSZ                3 PL0346-18         G    9:56:46     1485.25 168.42  34-  1-  1  240.264  16.590
   113 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-18         GSM  9:58:29     1484.49 169.92  22-  1-  1  242.690  16.520
   114 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:38     1484.26 171.43  68  < 116>  233.969   0.000
   115 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:53:54     1484.09 172.93  42  < 117>  235.822   0.000
   116 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:40     1483.95 174.44  69  < 119>  233.969   0.000
   117 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:53:57     1483.62 175.94  43  < 118>  235.822   0.000
   118 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:53:58     1483.47 177.44  44  < 128>  235.822   0.000
   119 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:44     1483.32 178.95  70  < 120>  233.969   0.000
   120 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:45     1483.16 180.45  71  < 121>  233.969   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:48     1482.69 181.95  72  < 122>  233.969   0.000
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        GSM  9:52:50     1482.38 183.46  73  < 123>  233.969   0.000
   123 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:53     1481.91 184.96  74  < 124>  233.969   0.000
   124 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G    9:52:54     1481.75 186.47  75  < 125>  233.969   0.000
   125 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        GSM  9:52:56     1481.44 187.97  76  < 126>  233.969   0.000
   126 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:52:59     1480.97 189.47  77  < 127>  233.969   0.000
   127 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM  9:53:01     1480.66 190.98  78  < 129>  233.969   0.000
   128 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:54:18     1480.36 192.48  45  < 131>  235.822   0.000
   129 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:04     1480.19 193.98  79  < 129>  233.969   0.000
   129 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:04     1480.19 193.98  80  < 132>  233.969   0.000
   131 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:54:20     1480.05 196.99  46          235.822   0.000
   132 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:08     1479.57 198.50  81  < 133>  233.969   0.000
   133 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:09     1479.41 200.00  82          233.969   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   134 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:11     1479.10   0.00  83          233.969   0.000
   135 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G    9:54:27     1478.97   0.00  47          235.822   0.000
   136 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:16     1478.32   0.00  84          233.969   0.000
   137 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G    9:53:17     1478.17   0.00  85          233.969   0.000
   138 PRZYŁUCKI JULIAN                3 PL0346-18         G    9:54:27     1477.64   0.00  49-  0-  0  235.610   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 MEERANE                                  
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   152    7    88   208.25     
              2 KLEMENTOWSKI    MAREK           3   128    7    26   165.59     
              3 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    43    2     2    44.75     
              4 FILIPIAK        JAROSŁAW        3    30    2     2    43.66     
              5 WOLARZ          JANUSZ          3    49    1     1    21.75     
              6 GUZIK           TADEUSZ         3    18    1     1    21.33     
              7 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    34    1     1    20.00     
              8 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    18    0     0     0.00     
              9 GÓRAL           MATEUSZ         3    33    0     0     0.00     
             10 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    50    0     0     0.00     
             11 BARCZYK         JERZY           3    15    0     0     0.00     
             12 DOMAGALSKI      JAN             3    20    0     0     0.00     
             13 ADAMIAK         TEODOR          3    11    0     0     0.00 



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MEERANE z dnia 16.09.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:50:20.0 N 12:26:50.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  296.940 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   601                           
      5.Ilość konkursów.......................:  121                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1349.83                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1231.61                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,05,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,32,54                         
     10.Czas trwania konkursu.................:27 min. 18 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 1]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 03 | Juszczyn                |   13   |  601   |  121  |20.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  601   |  121  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    

 
                                                                               
                                     PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.  
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                          z lotu MEERANE, w dniu 16.09.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:36     1349.83   1.66 152- 88-  7  291.023  30.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:37     1349.72   3.33   2  <   3>  291.023  29.920
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:38     1349.62   4.99   3  <   4>  291.023  29.830
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:41     1349.31   6.66   4  <   5>  291.023  29.750
     5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:43     1349.10   8.32   5  <   6>  291.023  29.670
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:45     1348.89   9.98   6  <   7>  291.023  29.580
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:49     1348.47  11.65   7  <   7>  291.023  29.500
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:49     1348.47  11.65   8  <   9>  291.023   0.000
     9 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:51     1348.27  14.98   9  <  10>  291.023   0.000
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:52     1348.16  16.64  10  <  11>  291.023   0.000
    11 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:05:55     1347.85  18.30  11  <  12>  291.023   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:07     1346.60  19.97  12  <  13>  291.023   0.000
    13 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:12     1346.08  21.63  13  <  14>  291.023   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:13     1345.98  23.29  14  <  15>  291.023   0.000
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:14     1345.88  24.96  15  <  16>  291.023   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:18     1345.46  26.62  16  <  17>  291.023   0.000
    17 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:23     1344.94  28.29  17  <  18>  291.023   0.000
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:42     1342.98  29.95  18  <  19>  291.023   0.000
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:48     1342.36  31.61  19  <  20>  291.023   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:06:55     1341.64  33.28  20  <  21>  291.023   0.000
    21 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:07     1340.40  34.94  21  <  22>  291.023   0.000
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:10     1340.09  36.61  22  <  23>  291.023   0.000
    23 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:11     1339.99  38.27  23  <  24>  291.023   0.000
    24 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:13     1339.78  39.93  24  <  25>  291.023   0.000
    25 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:14     1339.68  41.60  25  <  26>  291.023   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:21     1338.96  43.26  26  <  27>  291.023   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:23     1338.76  44.93  27  <  28>  291.023   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:24     1338.65  46.59  28  <  29>  291.023   0.000
    29 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:31     1337.93  48.25  29  <  30>  291.023   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:34     1337.63  49.92  30  <  30>  291.023   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:34     1337.63  49.92  31  <  30>  291.023   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:34     1337.63  49.92  32  <  33>  291.023   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:07:36     1337.42  54.91  33  <  34>  291.023   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:08:02     1334.76  56.57  34  <  35>  291.023   0.000
    35 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:08:50     1329.88  58.24  35  <  36>  291.023   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:08:58     1329.07  59.90  36  <  36>  291.023   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:08:58     1329.07  59.90  37  <  38>  291.023   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:01     1328.77  63.23  38  <  39>  291.023   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:29     1325.95  64.89  39  <  40>  291.023   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   11:09:35     1325.34  66.56  40  <  41>  291.023   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:40     1324.84  68.22  41  <  41>  291.023   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:40     1324.84  68.22  42  <  43>  291.023   0.000
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:42     1324.64  71.55  43  <  44>  291.023   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:43     1324.54  73.21  44  <  45>  291.023   0.000
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:44     1324.44  74.88  45  <  46>  291.023   0.000
    46 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:47     1324.14  76.54  46  <  47>  291.023   0.000
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:50     1323.84  78.20  47  <  48>  291.023   0.000
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:09:51     1323.73  79.87  48  <  49>  291.023   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:56     1323.23  81.53  49  <  50>  291.023   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:09:57     1323.13  83.19  50  <  51>  291.023   0.000
    51 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:03     1322.53  84.86  51  <  52>  291.023   0.000
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:15     1321.33  86.52  52  <  53>  291.023   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:23     1320.53  88.19  53  <  54>  291.023   0.000
    54 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:27     1320.13  89.85  54  <  55>  291.023   0.000
    55 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:37     1319.13  91.51  55  <  56>  291.023   0.000
    56 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:38     1319.04  93.18  56  <  57>  291.023   0.000
    57 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:49     1317.94  94.84  57  <  58>  291.023   0.000
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:51     1317.74  96.51  58  <  59>  291.023   0.000
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:53     1317.54  98.17  59  <  60>  291.023   0.000
    60 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:10:58     1317.05  99.83  60  <  61>  291.023   0.000
    61 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:11:27     1314.17 101.50  61  <  62>  291.023   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:11:29     1313.97 103.16  62  <  63>  291.023   0.000
    63 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:14:40     1295.36 104.83  63  <  63>  291.023   0.000
    63 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:14:40     1295.36 104.83  64  <  65>  291.023   0.000
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:14:45     1294.87 108.15  65  <  66>  291.023   0.000
    66 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   11:14:55     1293.92 109.82  66  <  67>  291.023   0.000
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:16:29     1284.96 111.48  67  <  69>  291.023   0.000
    68 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:19:11     1281.15 113.14 128- 26-  7  293.618  24.420
    69 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:17:10     1281.10 114.81  68  <  70>  291.023   0.000
    70 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   11:17:12     1280.91 116.47  69  <  71>  291.023   0.000
    71 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:17:14     1280.72 118.14  70  <  72>  291.023   0.000
    72 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:17:17     1280.44 119.80  71  <  73>  291.023   0.000
    73 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:17:18     1280.35 121.46  72  <  75>  291.023   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:19:22     1280.13 123.13   2  <  77>  293.618  23.920
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:17:31     1279.13 124.79  73  <  76>  291.023   0.000
    76 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:17:32     1279.04 126.46  74  <  81>  291.023   0.000
    77 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:19:58     1276.79 128.12   3  <  78>  293.618  23.670
    78 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:19:59     1276.69 129.78   4  <  78>  293.618  23.580
    78 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:19:59     1276.69 129.78   5  <  80>  293.618  23.580
    80 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:20:24     1274.38 133.11   6  <  85>  293.618  23.420
    81 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:18:32     1273.44 134.78  75  <  82>  291.023   0.000
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:18:36     1273.07 136.44  76  <  83>  291.023   0.000
    83 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:18:42     1272.51 138.10  77  <  84>  291.023   0.000
    84 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:18:45     1272.23 139.77  78  <  86>  291.023   0.000
    85 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:20:57     1271.35 141.43   7  <  87>  293.618  23.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    86 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:18:58     1271.03 143.09  79  <  88>  291.023   0.000
    87 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:21:04     1270.71 144.76   8  <  89>  293.618   0.000
    88 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:19:04     1270.47 146.42  80  <  94>  291.023   0.000
    89 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:21:09     1270.25 148.09   9  <  91>  293.618   0.000
    90 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0470-18        GS  11:29:17     1266.43 149.75  30-  2-  2  303.035  22.580
    91 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:22:31     1262.78 151.41  10  <  95>  293.618   0.000
    92 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         GS  11:22:13     1262.37 153.08  43-  2-  2  293.143  22.420
    93 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-18         G   11:22:16     1262.10 154.74   2          293.143  22.330
    94 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:20:52     1260.57 156.41  81  <  96>  291.023   0.000
    95 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:22:57     1260.43 158.07  11  <  97>  293.618   0.000
    96 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:20:58     1260.02 159.73  82  < 101>  291.023   0.000
    97 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:23:03     1259.89 161.40  12  <  98>  293.618   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:23:14     1258.90 163.06  13  <  99>  293.618   0.000
    99 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:23:19     1258.45 164.73  14  < 106>  293.618   0.000
   100 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   11:22:53     1251.67 166.39  49-  1-  1  291.492  21.750
   101 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:22:37     1251.08 168.05  83  < 102>  291.023   0.000
   102 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   11:22:41     1250.73 169.72  84  < 103>  291.023   0.000
   103 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:22:44     1250.46 171.38  85  < 104>  291.023   0.000
   104 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:22:50     1249.92 173.04  86  < 119>  291.023   0.000
   105 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-18         GSM 11:33:08     1248.89 174.71  18-  1-  1  303.647  21.330
   106 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:25:59     1244.23 176.37  15  < 107>  293.618   0.000
   107 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:26:09     1243.35 178.04  16  < 109>  293.618   0.000
   108 FILIPIAK JAROSŁAW               3 PL-0219-18        GS  11:33:52     1242.63 179.70   2          303.035  21.080
   109 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:26:44     1240.29 181.36  17  < 110>  293.618   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:27:22     1236.98 183.03  18  < 111>  293.618   0.000
   111 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:27:24     1236.81 184.69  19  < 112>  293.618   0.000
   112 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:00     1233.69 186.36  20  < 113>  293.618   0.000
   113 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:02     1233.52 188.02  21  < 114>  293.618   0.000
   114 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:08     1233.00 189.68  22  < 115>  293.618   0.000
   115 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:12     1232.65 191.35  23  < 116>  293.618   0.000
   116 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:13     1232.57 193.01  24  < 117>  293.618   0.000
   117 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:16     1232.31 194.68  25  < 118>  293.618   0.000
   118 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:19     1232.05 196.34  26          293.618   0.000
   119 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:26:15     1231.84 198.00  87  < 120>  291.023   0.000
   120 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        GSM 11:26:16     1231.76 199.67  88          291.023   0.000
   121 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3 PL0346-18         G   11:32:54     1231.61 201.33  34-  1-  1  299.158  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0333-18        G   11:26:19     1231.50   0.00  89          291.023   0.000
   123 KLEMENTOWSKI MAREK              3 PL0346-18         G   11:28:26     1231.45   0.00  27          293.618   0.000
   124 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         GSM 11:26:23     1231.15   0.00  90          291.023   0.000
   125 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-18         G   11:26:48     1230.96   0.00   2          291.492   0.000
   126 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-086-18         G   11:26:29     1230.63   0.00  91          291.023   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (8 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=